Novinky e-mailem

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!
Následující položky jsou volitelné.

Rušnovodič/ka RegioJet

Spoločnosť REGIOJET, a.s., je dcérskou spoločnosťou spoločnosti STUDENT AGENCY s.r.o. Naša nová spoločnosť sa aktívne snaží o zmenu súčasnej neutešenej situácie v železničnej osobnej doprave v oboch krajinách. .Pre zaistenie tejto prevádzky budujeme nový tým zamestnancov, ktorí sa budú podieľať na veľmi významnej udalosti, akou je príchod nového dopravcu na českú a slovenskú železnicu. Naša spoločnosť prináša cestujúcim úplne novú kvalitu poskytovaných služieb. Práve pre naplnenie tohto cieľa budujeme tým zamestnancov v Slovenskej republike, ktorí budú ochotní a schopní túto myšlienku naplniť a realizovať na trati Bratislava - Dunajská Streda – Komárno a v budúcnosti i na ďalších.

Pokiaľ Vás ponúkaná pracovná pozícia zaujme, zašlite nám Váš životopis a motivačný list na emailovou adresu zamestnanie@regiojet.sk

Pracovná náplň

  • vedenie vlakov osobnej dopravy na troj-vozidlových motorových jednotkách
  • doplnkové miestne výkony
  • zodpovednosť za vedenie vlaku po dopravnej stránke vyplývajúce z uvedenej funkcie
  • nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas (turnusy)
  • nástupné miesto: Bratislava

Požadujeme

  • preukaz sposobilosti k riedeniu dráhového vozidla - druh hnacieho vozidla B1
  • predchádzajúcu prax na pozícii rušňovodiča
  • zdravotnú a psychologickú sposobilosť
  • ochotu a ústretovosť
  • nástup: dohodou

Ponúkame

  • prácu v jednej z najdynamickejších dopravných spoločností
  • príležitosť k uplatneniu skúseností a schopností v novej spolocnosti
  • odpovedajúce platové oohdnotenie a zamestnanecké benefity
  • príležitosť k sebarealizácii
Chcete-li pracovat v naší firmě, vyplňte prosím OSOBNÍ DOTAZNÍK nebo pošlete svůj životopis na e-mail zamestnanie@regiojet.sk.
Podílejte se na zlepšení našich služeb. Pište své podněty přímo řediteli.

Vyhledávání

Celý intranet Aktuální oblast

Valid XHTML 1.0 Transitional