Kypr nově bez omezení!

Kypr zařadil ČR na zelený seznam zemí s nízkou mírou rizika nákazy COVID-19. Občané ČR, kteří přijíždějí na Kypr, tak nemusí od 24. 6. při vstupu na území Kypru předkládat žádný test nebo doklad o bezinfekčnosti, ani absolvovat karanténu.

A jaká opatření vás čekají na Kypru?

    • povinné nošení roušek v uzavřených prostorách i venku na veřejných místech pro všechny starší 12 let
    • při návštěvě vnitřních prostor restaurací, kaváren a barů, v kinech, divadlech a obchodních centrech, hotelech a ubytovnách se prokázat očkovacím certifikátem (starší než 3 týdny po 1. dávce), certifikátem o prodělání COVID-19 (ne starší než 6 měsíců) nebo antigenním nebo PCR testem, který není starší než 72 hodin (neplatí pro děti mladší 12 let)
    • není nutné se ničím prokazovat při návštěvě vnějších prostor restaurací, v letních kinech, v kadeřnictvích, salónech, obchodech s potravinami včetně supermarketů, v lékárnách, na plážích, v zoo apod.

 

Užijte si letošní léto v zemi mýtů a bájí. Afroditin ostrov lásky nabízí nádherné pláže, tyrkysově čisté moře, bohatou historii, skvělé jídlo a dechberoucí scenérie. Pozor! Volné podmínky pro vstup má pouze Jižní Kypr. Severní Kypr spadá pod správu Turecka a řídí se podmínkami vstupu do Turecka. Neváhejte a navštivte ostrov na pomezí Evropy a Asie.

 

 

 Dovolená na Kypru