ČSA zavedlo nový tarifní balíček zahrnující pouze přepravu cestujícího s příručním zavazadlem z bodu A do bodu B. Balíček je dostupný pouze na vybraných linkách, na letech do Amsterdamu, Barcelony, Düsseldorfu, Milána, Paříže, Říma, Stockholmu, Varšavy, Benátek, Bruselu a Kodaně. Další doplňkové služby si cestující mohou dokoupit dle potřeby u prodejců letenek, v cestovních kancelářích, agenturách,  na webu dopravce či v kontaktním centru ČSA.

 

18. 2. 2015

České aerolinie s platností od 25. února 2015 mění stávající tarifní strukturu. Podle pravidel nových tarifů bude mít každý cestující při nákupu letenky od 25. února 2015 v ceně letenky i v té nejnižší knihovací třídě minimálně jeden kus příručního zavazadla do 8 kg a jeden kus zapsaného zavazadla do 15 nebo 23 kg.

Členové věrnostního programu ČSA OK Plus mají nárok na bezplatnou přepravu 1 ks zapsaného zavazadla o váze 23 kg bez ohledu na destinaci.

Nečlenové OK Plus na linkách do destinací Amsterdam, Athény, Benátky, Bilbao, Billund, Boloňa, Bordeaux, Bratislava, Budapešť, Cork, Düsseldorf, Gdaňsk, Göteborg, Hamburg, Kodaň, Košice, Kristiansand, Liverpool, Linköping, Marseille, Milán, Nice, Oslo, Ostrava, Porto, Poznaň, Řím, Stavanger, Stockholm, Stuttgart, Štrasburk, Tel Aviv, Växjö a Ženeva mají nárok na bezplatnou přepravu 1 ks zavazadla o váze 15 kg.

Nečlenové OK Plus na linkách do destinací Almaty, Barcelona, Brusel, Bukurešť, Frankfurt, Jekatěrinburg, Kyjev, Madrid, Moskva, Paříž, Petrohrad, Rostov, Samara, Soul a Varšava mají nárok na bezplatnou přepravu 1 ks zavazadla o váze 23 kg.