Jestliže u vámi zvoleného letu neexistuje návazné spojení při přestupu, můžete využít program vybraných leteckých společností, který je nabízen ZDARMA.

 

Singapore Airlines

Changi Transit Program - do 31. března 2018 obdržíte v případě tranzitu na singapurském letišti Changi Airport voucher v hodnotě 20 SGD. Voucher lze využít na dvouhodinový vstup do Ambassador Lounge na terminálech 2 nebo 3 anebo utratit ve vybraných tranzitních obchodech. Pro bližší informace nás kontaktujte na čísle 542 42 42 42.

 

Turkish Airlines

Vám nabízí ubytování a Tour Istanbul zdarma.

Na Tour Istanbul není potřeba se hlásit předem, stačí se nahlásit až na letišti. Podmínkou je zakoupená mezinárodní letenka s Turkish Airlines s přestupem v Istanbulu na mezinárodním letišti Atatürk, mezipřistání v Istanbulu musí trvat minimálně 6 hodin (max. 24 hodin) v časovém úseku mezi 9:00 hod. a 18:00 hod. Program Tour Istanbul naleznete zde.

Ubytování zdarma je možné využít v případě, že doba mezi mezinárodními lety při přestupu v Istanbulu přesáhne 10 hodin pro economy třídu, 7 hodin pro business třídu. Nárok na bezplatné ubytování zaniká, jestliže existuje jiný návazný spoj v rámci 7 dnů od zvoleného termínu. Po příletu do Istanbulu cestující kontaktuje pro rezervaci hotelu „Turkish Airlines Hotel Desk“ v příletové hale letiště. Pro bližší informace nás kontaktujte na čísle 542 42 42 42.

 

Korean Air

Tranzitní výlety v Soulu - využijte při čekání na návazný spoj v Soulu tranzitní výlety po městě ZDARMA. Tranzitní výlety jsou určeny pouze pro tranzitní cestující letecké společnosti Korean Air na letišti Incheon v Soulu. Výlety jsou provozovány denně s výkladem v angličtině, neobsahují vstupné na památky ani občerstvení. Výlet je nutné si dopředu rezervovat. Podrobnější informace zde.

Program STPC - při nenávazném letu delším než 12 hodin  je možné využít program STPC. Podmínkou je letenka Korean Air, rozhodující je i cena letenky a proto nás prosím kontaktujte pro prověření nároku na tuto službu. Pro vyžádání této služby je taktéž rozhodující, že není dostupné pro danou trasu jiné kratší spojení. Pro economy třídu je možné využít ubytování zdarma pouze v jednom směru, pro business a first class je možné využít v obou směrech. Ubytování je nutné vyžádat minimálně 3 pracovní dny před odletem. Součástí ubytování je transfer z a zpět na letiště. Pro bližší informace nás kontaktujte na čísle 542 42 42 42.