Kolem světa až na Fidži

Země: Finsko, Japonsko/Hong Kong/Singapur, Fidži, USA

Cena: cca 34 549 Kč/osoba

Trasa: Praha, Helsinky, Singapur, Fidži, Los Angeles, Helsinky, Praha

Vydejte se na cestu kolem světa. Okuste asijskou pohostinnost (Singapur) nebo si dejte pravé sushi (Japonsko), zažijte top exotiku (Fidži), procestujte Ameriku (Los Angeles nebo San Francisko). Proleťte s námi celý svět!

Trasa letu:

Praha - Helsinky - Singapur/Hong Kong/Tokio - Fidži - Los Angeles/San Francisko - Helsinky - Praha

 

Odhadované náklady letenky kolem světa od STUDENT AGENCY jsou 34 549 Kč/osoba včetně všech poplatků.

Pro kalkulaci kontaktujte naše specialisty: letenky@studentagency.cz, tel: 539 000 539.

Orientační ceny (1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc):

Singapur - hotel RedDoorz Hostel @ Little India 3* za 413 Kč
Fidži - hotel Smugglers Cove Beach Resort & Hotel 3* za 366 Kč
Los Angeles - Lincoln Park Motel 3* za 2 113 Kč

Pro kalkulaci a nezávaznou rezervaci kontaktujte naše specialisty: letenky@studentagency.cz, tel: 539 000 539.

 

Los Angeles

Los Angeles - "město andělů" bylo v roce 1781 založeno Španěly a od roku 1848 se stalo součástí USA, státu California. Jednou z částí Los Angeles je nejbohatší čtrť Beverly Hills, továrna na sny - Hollywood, můžete se projít po chodníku slávy - Hollywood Boulevardu, navštívit losangeleskou radnici, Disneyland nebo se osvěžit v Griffith či Exposition parku.

 

Singapur

Singapur je městský stát v jihovýchodní Asii. Město je možné rozdělit na několik částí, které není možné vynechat: Koloniální část města, kde se nachází budova Nejvyššího soudu, radnice nebo Singapurské muzeum umění; Chinatown, nejmalebnějsí část města - najdete zde staré kupecké domy nebo "pětistopé" uličky; Řeka Singapur - po řece jezdí malé výletní lodičky, od řeky je vidět Rafflesovu sochu a Merliona chrlícího vodu (symbol Singapuru); Little India - zde najdete Chrám tisíce světel, kde je umístěna 15 m socha Buddhy, trh Zhujiao Centre, kde můžete nakoupit moře koření nebo si nechat vyložit budoucnost od věštců; Arab Street, kde najdete straré obchůdky s malajským a indonéským zbožím a také nějvětší mešitu v Singapuru - Sultánovu mešitu, okolí Orchard Road - je zóna velkých hotelů a rušných obchodních center, ale jsou zde také krásné staré kupecké domy, domy z koloniálního období, kde žije singapurská šlechta, Prezidentský palác Istana nebo hinduistický chrám Chettiar; čtvt Jurong - leží zde Haw Par Villa nebo známý Ptačí park, kde žije přes 8 000 ptáků; Sentosa je ostrov patřící k Singapuru, který je místem kultury a zábavy - jsou zde nejkrásnější pláže na koupání, muzeum Images of Singapore a Underwater World. Singapur je plný různých parků, které stojí za to vidět, jako také zoologickou zahradu, kde začíná po zavírací době noční safari.

 

Fidži

nádherné ostrůvky v Tichém oceánů jsou rájem pro potápění, surfování a relax! Prozkoumejte Mamanucas, skupinu ostrovů u pobřeží Nadi - ideální pro potápění a šnorchlování. Koloniální architekturu si užijete ve městě Suva, centrum nočního života a vynikajících restaurací a nákupů. Na ostrově Taveuni určitě nevynechejte národní park Bouma National Heritage Park se spoustou vodních atrakcí, vodopádů a příležitostí pro turistiku. Pokud máte rádi adrenalin, doporučujeme rafting na řece Navua a Sigatoka na ostrově Viti Levu. Navštivte botanickou zahradu spícího obra (Garden of the Sleeping Giant) - tato botanická zahrada je ideálním místem pro milovníky barevných květů. Pokrývá více než 50 akrů půdy a je naplněna orchidejemi a dalšími exotickými rostlinami. Pokud už vás přestane bavit lenošení, určitě doporučujeme zahrát si golf, ochutnat lahodnou kávu nebo si udělejte výlet do deštného pralesa.