Letenka kolem světa přes Fiji

Země: Velká Británie, JAR, Austrálie, Nový Zéland, Fiji, USA

Cena: 90 210 Kč/osoba

Trasa: Praha, Londýn, Johannesburg, Sydney, Auckland, Nadi (Fiji), Los Angeles, Londýn, Praha

Trasa letu:

Praha - Londýn - Johannesburg - Sydney - Auckland - Nadi (Fiji) - Los Angeles - Londýn - Praha

Přerušení cesty nad 24 hodin (stopover):

Johannesburg
Sydney
Auckland
Nadi (Fiji)
Los Angeles

 

Odhadované náklady letenky kolem svět s leteckou společností British Airways jsou 90 210 Kč /osoba včetně všech poplatků.

Pro kalkulaci a nezávaznou rezervaci kontaktujte naše specialisty: letenky@studentagency.cz, tel: 539 000 539.

Orientační ceny (1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc):

Johannesburg - hotel Randburg Towers 3* za 950 Kč
Sydney - hotel Sleep Express Motel 3* za 920 Kč
Auckland - hotel Mercure 3* za 1 105 Kč
Nadi (Fiji) - hotel Grand West's Villas 3* za 975 Kč
Los Angeles - hotel Howard Johnson Los Angeles 3* za 710 Kč

Pro kalkulaci a nezávaznou rezervaci kontaktujte naše specialisty: letenky@studentagency.cz, tel: 539 000 539.

Johannesburg

Johannesburg je nejlidnatějším městem jižní Afriky, je sídlem jihoafrického soudu a centrem obchodu se zlatem a diamantem. Město bylo založené v roce 1886, kdy se díky objevenému zlatu v hoře Witwatersrand rychle rozrostlo. Zrekonstruované zlatokopecké město Gold Reef City s hotely, bary, obchody je nyní velmi navštěvovaným místem - vydejte se výtahem do zlatého dolu a najděte si svoji zlatou cihlu.
Ve městě sa nachází také najvětší zoologická zahrada v jižní Africe, botanická zahrada a ornitologické parky Florence-Bloom a Melrose. Krásný výhled na celé město je z budovy Carltom Panorama, okouzlující pohled na město uvidíte i z otáčející se restaurace umístěné ve špičce televizní věže Hillbrow Tower nebo z vyhlídkové plošiny televizní věže Sentech Tower. Ve městě jsou též umístěné tři velká muzea Johannesburg Art Gallery, Museum Africa a Mandelovo muzeum (v bývalém domě Neslona Mandely).
Severozápadně od města najdete archeologické naleziště The Cradle of Humankind (kolébka lidstva), které je proslavené nejbohatším nalezištěm fosílií a patří na Seznam světového dědictví UNESCO.

 

Sydney

Sydney je největším australským městem, které je postavené okolo jednoho z najkrásnějších přístavů světa. Město je slavné především díky Sydney Opera House, mostem Harbour Bridge a také díky své historické části, která se rozkládá v The Rocks a Paddingtone.
Ve městě najdete Sydney Aquarium, botanickou zahradu, Čínskou čtvrť s okouzlující Čínskou zahradou, muzeum námořnictva, olympijský areál a nebo kino Imax Cinema s největším promítacím plátnem na světě. V Sydney a jeho okolí je hodně známych pláží jako Manly, Bondi nebo Watsons Bay.

 

Auckland

Aucklad je největším městem Nového Zélandu, rozkládá sa na 36 vyhaslých sopkách a né nadarmo se nazývá městem plachet, leží mezi břehy přístavů Waitemata a Manukau. V centru města vyčnívá Sky Tower - největší budova jižní polokoule, ze které je vidět na celé město a blízké okolí. V přístavu najdete námořní muzeum Hobsona Wharfa a za návštěvu stojí Aucklandské historické muzeum nebo Vodní svět Kelly Tarlton s atrakcí "Setkání s Antarktidou". Celé město je poseté parky- např. Albert park nebo Auckland Domain park.
V okolí Aucklandu je možné navštívit i různé ostrovy jako Rangitoto Island, Motutapu Island, Motuihe Island, Waiheke Island alebo Great Barrier Island nebo národní parky, kterými je Auckland obklopený.

 

Nadi (Fiji)

Fiji je souostroví, které sa skládá z 322 ostrovů vulkanického nebo korálového původu. Nadi je třetím najvětším městem tohoto souostroví. Ve městě je jeden z největších hinduistických chrámů Sri Siva Subrahmanya Swami Temple. Užijte si nádherné bílé písečné pláže s průzračně azurovým oceánem a poznejte okouzlující podmořský svět Jižního Pacifiku.

 

Los Angeles

Los Angeles - "město andělů" bylo založené v roce 1781 Španěly a od roku 1848 sa stalo součástí USA, státu Californie. Jednou z částí Los Angeles je najbohatší čtvrť Beverly Hills, továrna na sny - Hollywood, můžete se projít po chodníku slávy - Hollywood Boulevarde, navštívit losangeleskou radnici, Disneyland nebo se osvěžit v Griffith nebo Exposition parku.

 

 

 

 

 

Vámi vybráno: Letenka kolem světa přes Fiji
Cena: 90 210 Kč/osoba
Země: Velká Británie, JAR, Austrálie, Nový Zéland, Fiji, USA