Parkování u letiště v Ostravě

Našim klientům nabízíme možnost rezervace parkovacího místa v blízkosti letiště Leoše Janáčka v Mošnově za exkluzivní ceny. Parkoviště je hlídané 24 hodin denně,
k dispozici je non-stop přeprava na letiště a zpět minibusem k vašemu autu zcela ZDARMA. Cesta trvá cca 5 minut.

 Jak vše funguje?

1. Rezervace

Rezervujte si parkování online společně s rezervací letenky, v pobočkách STUDENT AGENCY, telefonicky na lince 542 42 42 42 nebo prostřednictvím emailu.

2. Úhrada

Jestliže si rezervujete parkování sami prostřednictvím našich webových stránek, je možná úhrada kartou nebo převodem na náš účet. Parkovací šek se automaticky vygeneruje a bude zaslán na váš email po obdržení úhrady. Vystavené parkovací šeky není možné stornovat.

 3. Příjezd k parkovišti

Jedete-li po dálnici D1 sjedete na 336 Km ve směru Studénka-Příbor, projedete 2 kruhové objezdy rovno směr Příbor (na letiště neodbočujte musíte nejdříve zaparkovat), stále po hlavní až přijedete do Skotnice, kde hned na začátku po pravé straně uvidíte parkoviště s velkým nápisem "Parkoviště pro letiště".

Jedete-li ze směru Nového Jičína nebo Frýdku-Místku sjedete ze čtyřproudé silnice v Příboře směr Ostrava, po 1 km uvidíte na konci Skotnice po levé straně parkoviště s velkým nápisem "Parkoviště pro letiště".

Jedete-li od Ostravy, projedete Mošnovem a po 3 Km na hlavní cestě přijedete do Skotnice kde hned ze začátku po pravé straně uvidíte parkoviště s velkým nápisem "Parkoviště pro letiště".

 

mapka

 

GPS: 49°39'32.050"N, 18°8'6.017"E

Pro přesnou mapu klikněte zde

 

Ceník parkování

Doba stání Cena
1 - 4 dny 260 Kč
5 - 6 dnů  350 Kč
7 - 9 dnů  450 Kč
10 - 12 dnů  540 Kč
13 - 15 dnů  640 Kč

 

Proč využít hlídané parkoviště?

  • nonstop hlídané parkoviště s kamerovým systémem - váš vůz po návratu najdete v pořádku
  • na letiště budete dopraveni do 5 minut minibusem
  • možnost dětské autosedačky s ISOFIXEM
  • nízké ceny parkovného