Dopřejte si se STUDENT AGENCY a společnosti Emirates svou dávku luxusních a neopakovatelných zážitků na palubě největšího dopravního letounu A380.

Lety společnosti Emirates do Dubaje jsou operovány každý den jak z Prahy, tak z Vídně.

Jména majitelů nového iPhonu jsou: Alexander, Valentko, Jiří Kodoušek, Jaroslav Judas, Jana Boušová, Dagmar Opálková, Jitka Skřídlová, Václav Mahdalík, Jiří Štěpán, Ivana Růžičková a Michaela Doležalová. Gratulujeme!

Podmínky soutěže naleznete zde.

            

                                                                                      

Podmínky

 • prodej: do vyprodání volných míst
 • konkrétní podmínky jsou uvedeny v průběhu online rezervace
 • U nás platba kartou BEZ POPLATKU!

 

Proč letět s Emirates

 • Emirates získalo prestižní ocenění Skytrax (World Airline Awards) jako "Nejlepší letecká společnost světa" pro rok 2001, 2002,2013, 2016
 • denní linka Praha - Dubaj je operována Airbusem A380
 • z Dubaje jsou linky operovány obřím Airbusem A380-800 nebo Boeingem 777-300 ER
 • možnost přerušení cesty v Dubaji ZDARMA
 • odbavené zavazadlo do 20 kg v ekonomické třídě, do 40 kg v business třídě a do 50 kg v první třídě v ceně letenky
 • nejlepší zábavní systém na palubě - Emirates se stalo 12x za sebou vítězem v rámci Skytrax
 • zásuvky na nabíjení najdete v každém sedadle
 • bohatý a kvalitní catering včetně pestré nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů ve všech cestovních třídách
 • při čekání na přestup v Dubaji nad 4 hodiny dostáváte poukazy na občerstvení
 • tarify jsou ve všech cestovních třídách měnitelné a stornovatelné
 • Emirates kladne důraz na bezpečnost, spolehlivost a dochvilnost

 

 

Emirates má největší flotilu letadel A380 na světě se svým specializovaným hubem na letišti v Dubaji, odkud můžete pokračovat tímto obrem do více než 35 destinací - Sydney, Auckland, Melbourne, Brisbane, Perth, Kuala Lumpur,  Singapur, Bangkok, Taipei, Soul, Peking, Hong Kong, Šanghaj, Mauricius, Kuvajt, Bombaj, Dallas, San Francisco, Houston,  Los Angeles, Washington, Toronto, New York, Londýn.

Z Dubaje jsou dále operovány lety do Londýna, Paříže, Manchesteru, Říma, Mnichova, Amsterdamu, Zurichu, Barcelony, Frankfurtu, Milana, Dusseldorfu, Madridu, Kodaně.

 

Na palubách A380 se uvolněte, odpočívejte, relaxujte, užívejte si!
Pravý čas pro sledování filmů, televizních pořadů, poslech hudby, hraní her díky úžasnému zábavnímu systému ice. Zůstaňte ve spojení i v oblacích s bezplatným připojením k Wi-Fi, na některých letech můžete využití mobilní telefony a datový roaming. Navíc je každé letadlo A380 vybaveno satelitním telefonem a službami e-mailu/SMS na obrazovce.
Každý cestující jistě ocení neopakovatelný gurmánský zážitek.

Emirates byla 12.července 2016 jmenována nejlepší leteckou společností světa pro rok 2016 v rámci prestižního hodnocení Skytrax World Airline Awards. Navíc se stala také nejlepší aerolinkou na Blízkém východě a získala rekordně již 12. ocenění v řadě za nejlepší palubní zábavní systém na světě. Emirates získala toto jedinečné vyznamenání již počtvrté a to v roce 2001, 2002 a 2013. Celkově pak Emirates od roku 2001 vyhrála 20 ocenění Skytrax.

Pro Emirates jsou zákazníci středobodem veškerého dění. Cestující mají v každém ohledu, každý den a po celém světě  ten nejlepší možný cestovní zážitek. To, že se Emirates stala nejlepší leteckou společností světa již počtvrté, je fantastický úspěch, který svědčí o velké oblíbenosti této letecké společnosti.

 

First class a vaše Private Suite
V soukromí si dopřejte chvilku jen po sebe. K uvolnění a relaxaci má cestující palubní sprchové lázně, vybraná exkluzivní vína a šampaňské, lahodné pokrmy kdykoliv během letu. Přeměňte své sedadlo ve zcela vodorovné lůžko, ztlumte světlo, sledujte filmy, bavte se! Pro ty, co zatouží po společnosti je ve first a business class k dispozici salónek se zkušeným barmanem plný osvěžujících míchaných nápojů, koktejlů, piv, lahodných jednohubek, šampaňského - vše v prvotřídní kvalitě.

Businness class
Kombinujte práci a potěšení. Ve všech letadlech A380 je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení. Napájecí zdroj je u každého sedadla, které v případě odpočinku můžete proměnit v plně polohovatelné lůžko. Stejně jako u first class, můžete navštívit salónek a seznámit se se zajímavými lidmi a ochutnat gurmánské delikatesy. Načerpejte sílu na palubách A 380, i práce pro vás bude potěšením.

Economy Class
Jedinečný zážitek díky pohodlným sedadlům, zábavnímu systému ice, bezplatnému připojení na některých letech a vynikajícím pokrmům. Vychutnejte si let se vším všudy, relaxujte a dopřejte si neopakovatelný zážitek.

 

Fakta o letadle Emirates A380 a životní prostředí

Letadlo Emirates A380 má až o 20 % nižší spotřebu paliva na sedadlo.
Nižší spotřeba paliva znamená nižší emise CO2. Stroj Emirates A380 produkuje méně než 75 g CO2 na cestujícího a kilometr, což je téměř polovina evropského cíle stanoveného pro automobily vyráběné od roku 2008.
Při výrobě letadla A380 se používá široké spektrum lehkých materiálů, které představují přibližně 25 % jeho konstrukce. Motory Engine Alliance GP7200 pohodlně splňují požadavky stupně 4 podle přísné nové normy ICAO pro úrovně hluku.
Flotila společnosti Emirates včetně letadel A380 má o 30 % lepší účinnost využívání paliva, než je celosvětový průměr flotily ICAO.
Větší letadlo znamená méně startů a méně přistání (co do počtu cestujících odpovídají některé typy letounů Emirates A380 až sedmi menším letadlům).
Průměrné stáří letadel ve flotile společnosti Emirates je nižší než polovina stáří letounů mnoha evropských aerolinek, což znamená, že pro naše letadla je charakteristická novější technologie a průlomová efektivita.

 

S námi je komfort dostupný pro každého. Vyzkoušejte něco nového.