Poznejte nejen Evropu s airberlin. Leťte přímým letem z Vídně do Evropy, poznejte Ameriku nebo Asii.

 

      

Podmínky

  • prodej: do vyprodání volných míst
  • konkrétní podmínky jsou uvedeny v průběhu rezervace
  • U nás platba kartou BEZ POPLATKU!

 

Proč letět právě s airberlin?

airberlin patří mezi přední letecké společnosti v Evropě a létá do 147 destinací po celém světě. Jako druhá největší letecká společnost v Německu, nabízí linky po celém světě díky strategickému partnerství s Etihad Airways a členství v letecké alianci oneworld. airberlin se může pyšnit jednou z nejmodernějších, s průměrným stářím 5 let, a eko-efektivních flotil v Evropě.

Novinky pro rok 2017 - o 45 procent více letů do USA, celodenní letový program do všech osmi leteckých destinací ve Spojených státech - Boston, Orlando, San Francisco, New York, Los Angeles, Miami, Fort Myers, Chicago. Nové v zimě z Berlína: lety čtyřikrát týdně do San Francisca.

Ve spolupráci s leteckou společností American Airlines je airberlin schopen nabídnout lety do dalších asi 60 destinací v Severní Ameriky, např. Atlanta, Baltimore, Dallas, Detroit, New Orleans, Seattle, Washington, Montreal nebo Toronto.

Partnerstvím s Etihad Airways rozšířil airberlin svoji síť na 227 destinací v 83 zemích v Asii, Africe a Austrálii, např. Kuvajt, Jakarta, Peking, Šanghaj, Tokio, Bangkok, Singapur, Ho Či Minovo Město, Male, Johannesburg, Seychely či Sydney. Nově také přibylo 6 indických destinací v Indii: Dillí, Bombaj, Cochin, Chennai, Hyderabad a Bangalore.

Air Berlin disponuje s jednou z nejmladších flotil v Evropě. Průměrný věk jejich letadel je 6 let. Letadla společnosti přistávají na 4 kontinentech a ve více než 150 městech. Hlavní základnou společnosti je berlínské letiště Tegel a letiště v Düsseldorfu. Kromě klasických celoročních destinací Air Berlin.

 

Nová business class airberlin vám otevře další obzory
• větší pohodlí s pouze 19 speciálními plně polohovatelnými masážními sedadly na palubě
• 15‘‘ dotykem ovládatelný monitor
• individuální přístup k sedadlu přímo z uličky
• výběr z gurmánských menu

 

Nově zrekonstruovaná economy class na dálkových letech
• ergonomická sedadla s automatickým polohováním a zabudovaný audio a video systém vám jednoduše zpříjemní let
• na dálkových linkách je k dispozici 46 míst XL sedadel. Užijte si prvotřídní zážitek v třídě Economy -  20% více prostoru pro nohy, přehled všech kategoií míst a poplatků naleznete zde

Leťte do světa v pohodlí a s péčí, na palubě airberlin!