Připravili jsme pro Vás multicity letenky do celého světa.

Vyberte si z navržených itinerářů nebo nám zašlete požadavek na e-mail letenky@studentagency.cz. Rádi pro Vás vyhledáme ideální let přesně podle Vašich představ.

 

Srí Lanka a Maledivy

Tropická vůně cejlonského čaje, božské pláže a přenádherný podmořský svět v pravém ráji na zemi. To je Srí Lanka a Maledivy!

Maledivy

 

 

Čína a Japonsko

Čína i Japonsko jsou kombinací nového a starého. V Číně nesmíte vynechat Velkou čínskou zeď, Zakázané město, chrámy, tropický ostrov Hainan nebo Provincii Jiangsu plnou přírodních krás. Když se řekne Japonsko - každému se vybaví sushi, sakura, hora Fuji, sumo nebo origami. 

Čína

 

 

Thajsko, Vietnam a Kambodža

Dokonalá a všemi oblíbená trojice! Nádherné chrámy, překrásné pláže, úchvatná příroda, skvělé jídlo a nezapomenutelné zážitky z cest!

Vietnam levné letenky

 

 

Mexiko a Kuba

Vraťte se v čase a užijte si nenapodobitelnou karibskou atmosféru se starými auťáky, typickou vůní doutníků a lahodnou chutí rumu - vítejte na Kubě! Žhavé Mexiko je to pravé místo pro cestovatele, které milují pálivé jídlo, mystickou kulturu mayů a bělostné pláže.

Mexiko

 

 

Gruzie a Azerbajdžán

Pokud se vydáte do těchto zemí, nebudete litovat! Orientální Ázerbájdžán, Gruzie známá svými kulinářskými specialitami a úchvatnou horskou atmosféru.

Gruzie

 

 

Portugalsko a Madeira

Jižanský temperament, chutné portské víno, lahodná kuchyně a skvělá atmosféra. To je Portugalsko! Přidejte k tomu krásnou přírodu, opojnou vůni květin a letíte s námi na Madeiru.

Madeira

 

 

Peru, Kolumbie, Bolívie

Jižní Amerika je snem všech cestovatelů a dobrodruhů! Kdo neviděl Machu Picchu, jako by v Peru ani nebyl. Pokud se dostanete na druhý břeh jezera Titicaca (nejvýše položené jezero na světě), dostanete se do Bolívie, která má taky spoustu zajímavých míst jako je nejsušší poušť Atacama, nejvýše položené město na světě Potosí nebo  ostrov Isla del Sol.

Peru

 

 

Keňa a Zanzibar

Nejen pro milovníky přírody a zvířat bude safari v Keni nezapomenutelným zážitkem. A jak nejlépe zakončit svoji cestu? Přece na kořením vonícím korálovém ostrově Zanzibar.

Zanzibar

 

 

Austrálie, Nový Zéland, Fidži

Až na druhý konec světa, kde klokani dávají dobrou noc a vše tu je vzhůru nohama. Pohádková příroda Nového Zélandu a ta pravá exotika ostrova Fiji splní i ty nejnáročnější představy o cestě snů!

 Austrálie

 

 

USA, Kanada, Havaj

Země neomezených možností, velkoměst a majestátních národních parků. Letět na Havaj je splněným snem a přáním snad každého z nás.

 New York

 

 

Malajsie, Singapur a Indonésie

Tři krásné asijské země najednou! Překrásné pláže na Bali, malajská dvojčata Petronas Towers nebo
visuté zahrady Semiramidiny v Singapuru. A to je jen zlomek toho, co můžete v těchto zemích objevit.

 Bali

 

 

Filipíny a Taiwan

Filipíny, země rýžových teras, čokoládových hor, prvotřídního potápění a přenádherné přírody. Taiwan známý pro moderní města, chrámy a fascinující horskou scenérii prostě musíte vidět.

 Filipíny

 

 

Španělsko a Kanárské ostrovy

Španělsko patří k nejoblíbenějším turistickým destinacím na světě! Olivové háje, flamenco, býčí zápasy a chutné tapas. Stejně jako španělská města jsou Kanárské ostrovy populární destinací a to hlavně pro své celoročně příjemné teploty  kolem 24 stupňů!

 Kanárské ostrovy