Připravili jsme pro vás přehled TOP destinací pro rok 2020.

 

1. Maroko

Maroko je zemí koření, pestrých barev a skvělé chuti. Připravte se na exoticé zážitky.

Maroko

 

 

2. Aruba

Aruba je splněný sen! Tento ostrov v Karibiku patří k nejzajímavějším turistickým místům s krásnými plážemi a úžasnou atmosférou.

Aruba

 

 

3. Anglie

Nejen kosmopolitní Londýn je lákadlem této země. Úchvatné starověké památky a přírodní poklady jako je Stonehenge, útesy Seven Sisters, městečko Whitby vás dostanou do kolen.

Anglie

 

 

4. Vancouver

Vancouver je velmi multikulturním městem a kulinářským centrem Kanady. Užijte si zde krásné parky, které přímo vyzývají k procházce nebo projížďce na kole. Hory, kterými je Vancouver obklopen lákají k oblíbeným sportům, jsou vzdáleny pouze 30 minut autem.

Vancouver

 

 

 

5. Kostarika

Na Kostarice si užijete perfektní relax na překrásných plážích stejně jako neuvěřitelně nádhernou přírodu. Doporučujeme rezervaci Monteverde nebo Tortuguero.

Kostarika

 

 

6. Gruzie

U Černého moře leží překrásná a zajímavá země. Gruzie má příjemné klima, úžasnou přírodu a památky, které rozhodně stojí za to vidět.

Gruzie

 

 

7. Spojené Arabské Emiráty

Dubaj je město, které má "nej" na světě - nejvyšší budova Burj Khalifa, největší nákupní centrum Dubai Mall, největší krytá sjezdovka Ski Dubai nebo nejvyšší hotel JW Marriott Marquis a nej zážitky!

Dubaj

 

 

8. Nizozemí

Když se řekne Holandsko, každý si představí větrné mlýny, výborné sýry a tulipány. Předsvědčte se sami, že tato země nabízí mnohem víc.

 nizozemi

 

 

9. Makedonie

Kdo miluje hory, turistiku, dechberoucí přírodu a historické památky si návštěvou této země přijde na své.

 Makedonie

 

 

10. Uruguay

V tomto státě Jižní Ameriky najdete 3x více krav než lidí, zajímavou koloniální architekturu, malebné pláže bez zástupu turistů a těšit se můžete na lachtany, tuleně, tučňáky a když budete mít štěstí i velryby.

 Urugvaj