Španělsko, země plná vášně

Poznejte temperamentní zemi býčích zápasů, vášnivé koridy, rajčatových bitev a ohnivého flamenca. Vychutnejte si místní speciality, jako je tapas, mořské plody, paelu nebo sladké churros se Sangrií. Milovníky umění nadchne španělská architektura a umění. Ten, kdo miluje pláže, si užije nádherně teplé moře a ty nejkrásnější pláže na Kanárských a Baleárských ostrovech. Andaluzie na jihu Španělska je pro koupání jako stvořená, ročně je tady v průměru 125 slunečných dní.

Náš TIP: objevte krásy Španělska na podzim. Pokud si chcete užít sluníčka a pláže, pak se vydejte třeba do Andaluzie. Navštivte galerie v Madridu nebo se vydejte na skvělý eurovíkend do Barcelony.

 

 

Nenašli svou vysněnou destinaci? Nezoufejte použijte náš jedinečný vyhledávač letenek na www.studentagency.cz. Stačí pár kliknutí a vyhledáme pro vás nejvhodnější letenku!

 

letenky Španělsko

Kde najdu aktuální vstupní podmínky do Španělska?

Aktuální podmínky pro vstup do Španělska jsme pro vás shrnuli na našem webu www.kammuzu.cz. Nejpřesnější a nejaktuálnější podmínky najdete vždy na stránkách Ministerstva zahraničních věcí www.mzv.cz. Podmínky si projděte před tím, než budete rezervovat letenky a také před odletem, abyste měli jistotu, že váš let a pobyt ve Španělsku bude bez komplikací. 

Uleť si s akčními letenkami STUDENT AGENCY do Španělska. Letenky online a na pár kliknutí!