Výhody sbalené nejen do města

Neomezené využívání MHD v oblíbených destinacích, volný vstup do nejvýznamnějších památek a zvýhodněné využívání těch nejžádanějších turistických atrakcí. Se City pasem je možné vše!

Využijte zvýhodněné jízdné či předplacené vstupné na památky, slevy v certifikovaných obchodech a restauracích a procestujte světové metropole výhodně s balíčky výhod/city passy.
Je libo plavení lodí po Amsterdamu či neomezené cestování po Paříži?  Vyberte si jeden ze zvýhodněných City Passů a cestování po vaší vybrané destinaci užívejte plnými doušky.
Navštivte Paříž, New York, Londýn, Japonsko a mnoho dalších. Mezi nejžádanější patří tzv. Japan Rail Pass, platný pro železnice, autobusy a lodní spoje a umožňujte tak výhodně cestovat po celém Japonsku.

Jak využít City Pass?

  • vyberte si vhodný typ lístku
  • obdržíte elektronické potvrzení rezervace
  • na vámi vybraném místě jej proměníte za předplacenou jízdenku, či jiné výhodyMáte zájem o slevy na cestování a potřebujete více informací?

 

Chcete-li zajistit k vaší cestě také ubytování, konktaktuje naše specialisty na ubytováni a emailové adrese ubytovani@studentagency.cz

Amsterdam

Využijte předplacené pasy a poznejte Amsterdam z lodě či autobusu.

Helsinky

Plánujete cestu do Helsinek? Využijte Helsinky card, která Vám umožní navštívit nejvýznamnější památky města.

Japonsko

S JRP můžete volně cestovat na většině spojů JR Group (Japan Railways Group), která zahrnuje železniční uzly JR-Kyushu, JR-Shikoku, JR-West, JR-Central, JR-East a JR-Hokkaido. JRP NELZE zakoupit v Japonsku. Do poznámky prosím uveďte jména cestujících a požadované datum prvního využití Japan Rail Pass.

Londýn

Využijte předplacenou jízdenku, neomezeně cestujte v Londýně a poznávejte všechny jeho památky díky city pasu.

Marseille

Využijte jedinečnou možnost a objednejte si předplacené jízdenky pro Vaši cestu.

Monte Carlo

Projeďte se, jako spolujezdec, ve Ferrari a prožijte si nezapomenutelný zážitek.

Paříž

Využijte jedinečné příležitosti neomezeně cestovat v Paříži a poznat tak všechny památky.

USA

Navštivte největší metropole USA. Využijte city pasy a poznejte Altantu, Boston, San Francisco, Los Angeles, New York a moho dalších.