Zažijte prodloužený víkend snů

Rande v Římě, nákupy v New Yorku, nebo historické procházky Istanbulem? To vše se dá stihnout za víkend. Neváhejte a rezervujte si i vy eurovíkend do krásných metropolí.

Lákají vás evropské i zámořské metropole? Poznejte jejich kulturu, historii, památky, tradice, denní  i noční život. Chcete zažít netradiční dovolenou, ale nemáte dostatek času nebo dovolené v práci? Pak prodloužený víkend ve velkoměstě, tzv. eurovíkend je tou správnou volbou právě pro vás.  

 

Můžete vybírat z již předem sestavených eurovíkendů a nebo vám rádi sestavíme eurovíkend na míru.

 

Mezi nejoblíbenější patří evropská velkoměsta jako je Paříž, Londýn, Istanbul, Budapešť, Řím,  Barcelona, Lisabon, nebo  Vídeň. V posledních letech roste také obliba eurovíkendů v zámořských metropolích jako je např. New York nebo Dubaj. V balíčku zájezdu je obvykle zahrnuta doprava, strava, ubytování, a v některých případech i nejrůznější vstupy do galerií, divadel na výstavy, transfer z/na letiště, služby delegáta apod.

Máte zájem o eurovíkendy potřebujete více informací?

Paříž

Nechte se okouzlit historickým dědictvím krásné evropské metropole a poznejte kouzlo romantické atmosféry přímo pod Eiffelovou věží. Město Pabla Picassa, Fryderyka Chopina, a Victora Huga čeká právě na vás.

Londýn

Nádherné město ležící na jihovýchodu Anglie patří mezi nejnavštěvovanější města na světě. Nalákají vás především proslulá kina, bary a historické unikáty jako Big Ben, Tower of London a Buckinghamský palác.

Istanbul

Turecká metropole podle mnohých cestovatelů patří mezi ty nejhezčí na světe. Historie tu dýchá na každém kroku, Istanbul však nabízí mnohem víc. Ochutnejte lahodný čaj, pravý kebab, nebo tureckou dýmku.

Budapešť

Atmosféra Budapešti vás bude provázet na každém vašem kroku. Navštivte starobylé památky, relaxujte v unikátních lázních, nebo degustujte tradiční klobásky. V Budapešti je možné vše.

Řím

Dochované památky staré více než dvě tisíciletí budete v hlavním městě Itálie potkávat na každém kroku. Navštivte Koloseum, Pantheon, nebo Sixtínskou kapli ve Vatikánu. Prožijte nezapomenutelný víkend v jednom z nejstarších měst na světě.

Barcelona

Tato evropská metropole, která v sobě nese odkaz architekta Antonia Gaudího, oplývá mnohými krásami. Fascinováni budete především originálními budovami města, které vás vtáhnou do světa snů a představ.

Lisabon

Hlavní město Portugalska ležící na začátku Atlantského oceánu je plné historických památek ještě z dob dávných zámořských cest. Město kultury, slávy a zábavy čeká právě na vás.

Vídeň

Nedaleko hranic s Českou republikou se nachází ráj památek, lahůdek a klasické hudby. Vídeň láká turisty také vyhlášenou ZOO a ne méně známým zábavním parkem Prater.

New York

Nejlidnatější město Spojených států, metropole zábavy, umění, módy a reklamy. Nenechte si ujít pohled na slavnou Sochu svobody, navštivte legendární sídlo burzy na Wall street, nebo se kochejte monumentálními mrakodrapy.

Dubaj

Dubaj vás potěší památkami, ale také mnohými kuriozitami. Arabská metropole se pyšní například nejvyšší budovou světa Burdž Chalifa, největším obchodním centrem Dubai Mall, či ostrovem s největším ruským kolem.

Z široké nabídky eurovíkendů do nádherných metropolí vybírejte na www.eurovikendy.cz.