Kontrola rezervace:

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!
Následující položky jsou volitelné.
Letenky

Levné letenky do celého světa pro každého v každém věku. Jako největší prodejce letenek nabízíme akční ceny a výrazné slevy na letenky. K rezervaci letenky od nás navíc dostanete dárek. Rezervujte si letenky online z pohodlí vašeho domova nebo navštivte některou z našich poboček. Létat se STUDENT AGENCY se vyplatí!

 

Letenky od STUDENT AGENCY

Létat se STUDENT AGENCY se opravdu vyplatí. Připravili jsme pro vás letenky do celého světa s desítkami prověřených leteckých společností a navíc spoustu dalších výhod. Naleznete u nás letenky za akční ceny i speciální akce vybraných leteckých společností. Ke každé rezervaci letenky od nás ještě dostanete zajímavé dárky. Pro studenty, a nejen ty, jsme připravili speciální slevy. Současně s nákupem letenky si můžete zřídit také cestovní pojištění, případně objednat ubytování nebo zařídit víza či pronájem auta. Rezervujte si letenky online v našem rezervačním systému. Naleznete zde vždy aktuální ceny i speciální akce. Doporučujeme také využít odbavení online, ušetříte tak spoustu času a vyberete si své místo v letadle. Pokud máte nějaké speciální požadavky, jako například letenky pro skupiny, letenky s odletem a příletem na jiné letiště nebo třeba letenky kolem světa apod., neváhejte nás kontaktovat, zajistíme pro vás letenky na míru.

 

Nejoblíbenější destinace

Abychom vám cestování ještě více ulehčili a zpříjemnili, připravili jsme pro vás zajímavé informace o nejžádanějších a nejnavštěvovanějších městech nejen v Evropě. Už stačí jen koupit letenky a vydat se na cesty. Rádi pro vás ve všech zemích a městech zajistíme ubytování a další služby. Nezapomeňte si při rezervaci letenky objednat také cestovní pojištění.

 

 

Podílejte se na zlepšení našich služeb. Pište své podněty přímo řediteli.

Vyhledávání

Celý intranet Aktuální oblast


Valid XHTML 1.0 Transitional