Připravíme vám cestu na míru přesně podle vašeho přání

Poznejte svět vlastní cestou! Cestování po vlastní ose levně, v klidu a bez zbytečných starostí

Cestujete rádi po vlastní ose? Toužíte po netradiční dovolené, kterou nenajdete v žádném katalogu? Máte své plány, ale potřebujete pomoci s jejich realizací? Naši zkušení specialisté vám pomohou je uskutečnit.

Zajistíme pro vás zpáteční letenku ubytování, cestovní pojištění, pronájem automobilu, případně pak i fakultativní výlety, víza či vnitrostátní letenky. Vždy záleží na vaší představě o zvolené cestě, termínu, délce cesty a vašich dalších požadavcích. Také vás vybavíme užitečnými informacemi a tipy.

Vaši cestu naplánujeme komplexně, včetně všech potřebných formalit. Se sestavováním zájezdů na míru máme bohaté, dlouholeté zkušenosti. Naši prodejci mnoho exotických destinací navštívili a poradí vám s plánováním vaší cesty.

Máte zájem o sestavení cesty na míru, potřebujete více informací?

Naši specialisté jsou připraveni postarat se o to, aby Vaše dovolená nezůstala jen snem.

Nejoblíbenější cesty na míru jsou ty od nás

Cesta Inků v Peru

Vydejte se původní cestou Inků (Inca Trail), jež se klikatí pohořím And, ke ztracenému městu Machu Picchu! Prožijte vlastní jedinečné dobrodružství.

Disneyland v Paříži

Navštivte svět plný kouzel a pohádek - Disneyland v Paříži, po vlastní ose. Využijte jedinečnou příležitost zakoupit si předem vstupenky do Disneylandu.

Prodloužený víkend v Budapešti

Poznejte toto krásné město. Ochutnejte maďarské lahůdky, navštivte památky a nenechte si ujít některé z úžasných lázní, které Budapešť nabízí.

Prodloužený víkend ve Vídni

Nedaleko hranic s Českou republikou se nachází ráj památek, lahůdek a klasické hudby. Vídeň láká turisty také vyhlášenou ZOO a ne méně známým zábavním parkem Prater.

I love shopping in New York

Nejlidnatější město Spojených států, metropole zábavy, umění, módy a reklamy. To je New York. Zaleťte si tam i vy!

Nejkrásnější národní parky USA

Poznejte nedotčenou přírodu národních parků a zároveň navštivte legendární města Los Angeles, San Francisco a Las Vegas.

Velký okruh Floridou

Neobyčejná kultura a příroda nadchne i vás. Navštivte Mys Canaveral, odkud startují vesmírné lodě nebo Key West, kde žil Hemingway!

Za poznáním země ledovců

Země ledovců, vodopádů a nedotčené přírody potěší všechny vaše smysly. Navštivte unikátní zemi pod polárním kruhem plnou kontrastů

Jižní ostrov Nového Zélandu

Národní parky a přírodní rezervace Nového Zélandu vám vyrazí dech. Nechte se unést kouzelnými přírodními úkazy.

Severní ostrov Nového Zélandu

Poznejte nejkrásnější místa severního ostrova. V zemi Pána prstenů se nechte unést pohádkovou krajinou.

V případě, že chcete zajistit k vaší cestě na míru ubytování, konktaktuje naše specialisty na ubytováni a emailové adrese ubytovani@studentagency.cz