11.04.2011, archiv
Student Agency, největší autobusový dopravce na dálkových linkách v České republice a třetí nejobdivovanější společnost v ČR startuje dnes akční snížení cen na lince Praha – Brno za 165 Kč. Tato cena je během následujících dvou týdnů dostupná všem, bez omezení množství či času nákupu. Dosavadní cena plného jízdného činí 200 Kč.
 

Ivana Kašická, obchodní ředitelka Student Agency express říká: „V souvislosti s jarem a růstem zájmu o cestování snižuje Student Agency express na dva týdny cenu plného jízdného na trase Praha – Brno na 165 Kč. V termínu do 24. 4. mohou všichni cestovat i na běžnou jízdenku na trase Praha – Brno za akční cenu 165 Kč. Cílem je dát zákazníkům možnost vyzkoušet, jaký komfort mohou na trase Praha – Brno při cestování autobusy Student Agency mít.“

 

Na nákup jízdenky za 165 Kč na trase Praha - Brno není v období od 11. 4. do 24. 4. žádné omezení, jízdenka je dostupná komukoli, kdo si ji bude chtít koupit – v předprodeji nebo v okamžitém nákupu před jízdou.

 

165 Kč je přitom běžná cena tzv. kreditové jízdenky. Cestující, kteří chtějí za tuto cenu jezdit i po skončení akce, se pouze zaregistrují do systému kreditových jízdenek a mohou i nadále běžně jezdit za cenu 165 Kč.

 

Součástí cesty autobusem Student Agency express z Prahy do Brna je:

 
 • Cesta v moderním klimatizovaném prostředí

 • Promítání filmů, poslech audio nahrávek či rádia

 • Servis palubního personálu

 • Teplé nápoje zdarma dle libosti cestujícího po celou dobu jízdy

 • Denní a další tisk

 • Wi-fi zdarma

 • Kožené sedačky se stolečkem

 • Jízdní doba 2 hodiny 30 minut z centra do centra

 • Spoj každých 30 minut

 • Nákup jízdenek přes SMS, internet, nebo osobním nákupem

 

Každý může za 165 Kč jezdit i po skončení akční nabídky. Navíc soutěž o volné jízdenky na trase Praha - Brno

 

Zákazník si pořídí kreditovou jízdenku STUDENT AGENCY tak, že se zdarma zaregistrujte na www.studentagency.cz , vloží si na nákupní účet 300 Kč a pak již platí zvýhodněnou cenu 165 Kč. Navíc, prvních 50 nových registrací získává jízdu na lince Brno – Praha či zpět zdarma.

 

Podmínky soutěže o volné jízdenky:

 
 • Registrace kreditové jízdenky v období 11. 4. - 30. 4. 2011

 • Na vytvořené kreditové jízdence nutná rezervace a projetí min. jedné cesty na lince Brno – Praha či zpět v období 11. 4. - 30. 4. 2011

 • Prvních 50 cestujících, kteří splní tyto podmínky, získá zdarma jednu cestu na trase Brno – Praha či zpět

 • Zveřejnění vítězů 5. 5. 2011 na www.studentagency.cz

 

V létě přinese Student Agency do autobusů standard dálkových leteckých linek.

 

Dopravce objednal 20 nových autobusů, které doplní více než stočlennou žlutou flotilu ještě v letošním roce. Autobusy přinesou do cestování v České republice zcela nový standard. Rozsah vybavení pro cestující bude v některých ohledech podobný, jako znají zákazníci z dálkových letů významných leteckých společností.

 

Pravidelně obnovujeme vozový park, abychom mohli našim cestujícím nabídnout nadstandardní služby.
V letošním roce jsme již objednali dvacet autobusů. Jejich dodavatel vzešel z výběrového řízení, kterého se zúčastnilo šest firem. Snažíme se udržet velmi nízký věk průměrného stáří našich autobusů, 2-3 roky“,
říká Miroslav Petrů, provozní ředitel autobusové dopravy Student Agency express.

  

V každém sedadle individuální obrazovka

 

Dvacítka nových autobusů bude do provozu nasazena během letošního července. Kromě již běžných věcí, jako jsou wi-fi, či toaleta, nebude ve vybavení autobusů chybět nejmodernější audio vizuální technika a komfortní sedačky pro cestující. Ty budou vybaveny individuálním monitorem a každý cestující bude mít možnost na svém monitoru sledovat nezávisle na ostatních cestujících jím zvolený
film nebo televizní stanici a monitor bude poskytovat i další funkce, které zpříjemní cestování.

 

Celková hodnota pořízených autobusů se blíží 200 mil. Kč s tím, že společnost je vedle nejvytíženější linky Praha – Brno nasadí také na některé mezinárodní spoje Student Agency express.