06.09.2011, archiv
Společnost Student Agency, největší provozovatel dálkové autobusové dopravy v ČR, spustila od září novinky v jízdním řádu na lince z Prahy přes Brno do Vídně. Kvůli velkému zájmu a vytíženosti spojů rozšiřuje počet spojů o jeden pár denně. Celkem tak bude linka obsluhována 6 páry spojů denně, které budou vedeny bez nutnosti přestupu v Brně. Dle jízdního řádu dojede nově přidaný spoj do Vídně již v 8:10, zároveň dochází také k úpravě časů odjezdů jednotlivých spojů, které tak budou rovnoměrně rozloženy v průběhu celého dne.
 

Nově nabízí Student Agency také balíček cestování za kulturou.

 

Ivana Kašická, obchodní ředitelka autobusové dopravy Student Agency express ke změně jízdního řádu říká: „ Od září jsme zvýšili počet spojů na vídeňské lince. Je to díky zvyšující se poptávce po cestování a také tradičnímu zájmu Čechů o Vídeň, centrum kultury. Nově přidaný spoj přijíždí do Vídně krátce po osmé hodině, což je ideální čas například pro jednodenní výlet nebo služební cestu."

 

V akci, připravené k rozšíření jízdního řádu, mají cestující možnost získat zpáteční jízdenku do Vídně za zvýhodněnou cenu. Zpáteční jízdenka z Brna vyjde na 260 Kč, z Prahy pak 690 Kč. Za tuto akční cenu lze jízdenky nakoupit pouze v termínu do 15. 9. Počet míst je omezen a prodej těchto jízdenek se řídí dalšími zvláštními podmínkami, které je možné si přečíst na následujících stránkách:

 

http://jizdenky.studentagency.cz/cs/dulezite-informace/podstranky-novinky/viden.html

 

Aktuální jízdní řád linky Praha – Brno - Vídeň

 

Praha, ÚAN Florenc

0:30

3:30

6:30

8:30

10:30

12:30

Brno, AN u hotelu Grand

2:50
3:20

5:50
6:20

9:00
9:30

11:00
11:30

13:00
13:30

15:00
15:30

Vídeň, Lassallestr./Praterstern

5:10

8:10

11:20

13:20

15:20

17:20

Vídeň, Letiště Schwechat,
AN před příletovou halou

5:35

8:35

11:45

13:45

15:45

17:45

 

Fun & Relax do Vídně

Na linku do Vídně budou nově zařazeny autobusy známé pod značkou Fun&Relax. Jde o zcela nové autobusy španělského výrobce Irizar na komfortním podvozku Volvo. Nabízejí dosud nevídaný komfort na českých silnicích. Každý cestující má k dispozici svou vlastní dotykovou obrazovku ke sledování TV a filmů, kterých je v nabídce více než 50. Dále je k dispozici elektrická zásuvka pro 230V.

 

S autobusem Student Agency express za kulturou

 

Jako další akci na říjen připravila Student Agency speciální balíček, který obsahuje zpáteční jízdenku a vstupenku na divadelní představení v Praze za zvýhodněnou cenu. Ve spolupráci s Goja Music Hall vás dopraví na muzikál Naháči, muzikál o lidských vztazích v době internetu. Ceny souvisí s nástupním místem, pohybují se již od 830 Kč pro majitele kreditových jízdenek. Začátek představení je vždy v 15.00 a je tak ideální pro klidný návrat do nástupní stanice ještě ten samý den. Kompletní balíček lze rezervovat na stránkách www.zluty.cz . Do 20. 9. se mohou všichni majitelé kreditových jízdenek zapojit do soutěže o vstupenky na muzikál Naháči.

  

Doprava na divadelní představení je zajištěna luxusními autobusy Student Agency express. Standardem je ve žlutých autobusech servis na palubě v rozsahu káva a další teplé nápoje zdarma, denní tisk, promítání filmu, bezplatné připojení k wi-fi a servis palubního personálu. Moderní a velmi flexibilní je také rezervační a prodejní systém. Vedle toho, patří mezi hlavní motory zvyšující se popularity spojů Student Agency Express vysoké dodržování přesnosti spojů díky novým technologiím GPS a další rozvoj našich služeb. Pravidelně společnost Student Agency získává ocenění Nejlepší autobusová společnost od TTG – naposledy na počátku letošního roku.