Pronájem aut

Zarezervujte si pronájem automobilu pro Vaši zahraniční či tuzemskou cestu přímo na internetu! Zprostředkováváme pronájmy vozů ve více než 167 zemích a 40 jazycích.

Proč si rezervovat vůz předem?

  • pohodlná rezervace přes internet, telefon nebo email
  • jistota dostupnosti vozu
  • široká nabídka destinací a vozů

 

Nejznámější dodavatelé


      

Co potřebuji pro převzetí vozu?

Při vyzvednutí vozu musí mít hlavní řidič k dispozici platební kartu, na které je uvedeno jeho jméno a obsahuje dostatek prostředků ke krytí spoluúčasti nebo zálohy a k zaplacení místních poplatků, doplňků zakoupených na místě u autopůjčovny. Hlavní řidič a všichni další řidiči musí předložit plný, platný řidičský průkaz společně s Poukázkou / ePoukázkou, která je vydána ve chvíli, kdy je rezervace potvrzena.


Jaké jsou požadavky pro řidičský průkaz?

Na pobočce autopůjčovny musí každý řidič předložit řidičský průkaz, kterého je držitelem nejméně jeden rok (mnohem častěji dva roky). Průkazy s propadlým datem platnosti nebo provizorní řidičské průkazy nebudou akceptovány. Pracovníci pobočky mohou také ověřit, zda jste již přišli o body nebo máte trestné body na Vašem průkazu.

Pokud si pronajímáte vozidlo v zahraničí, zkontrolujte prosím Vaši poukázku, zda potřebujete Mezinárodní Řidičské Povolení (častěji nazýváno Mezinárodní Řidičský Průkaz, ačkoliv Povolení je přesné pojmenování) stejně tak jako Váš řidičský průkaz.