Seychely, exotický ráj

Hledáte místo, kde strávit líbánky? Seychely jsou pro vás jako stvořené! Těžko byste hledali romantičtější místo. Nechte se okouzlit západem slunce na pláži Beau Vallon. Užijte si dokonalé pláže s hladkými žulovými balvany a křišťálově čistou vodou nebo se ponořte do pestrobarevného podmořského světa. Jednou z nejhezčích a nejfotografovanějších pláží je pláž Anse Source d´Argent na ostrově Digue. Pokud milujete procházky, najdete tady nespočet turistických tras. Udělejte si výlet třeba do hor, za vodopády nebo do deštného pralesa s bujnou vegetací. Příroda na Seychelách vás prostě dostane. Přírodní skvosty Seychel najdete v národním parku Vallée de Mai na ostrově Praslin. Symbolem Seychel jsou gigantické ořechy Coco de Mer, které rostou na místních palmách. A nezapomeňte se seznámit s obřími želvami, které patří mezi nejdéle žijící tvory na zemi.

Náš TIP! Podzim je deální doba, kdy vyrazit do exotiky. Věděli jste, že na Seychelách strávil líbánky i princ William? Uleťte si do tohohle ostrovního ráje i vy.

 

Nenašli jste svou vysněnou letenku? Nezoufejte použijte náš jedinečný vyhledávač letenek na www.studentagency.cz. Stačí pár kliknutí a vyhledáme pro vás nejvhodnější letenku!

Nejlevnější letenky na Seychely

Jak si správně vybrat letenku na Seychely?

Nakupujete letenky poprvé? Není čeho se bát! Výběr letenky není nic složitého. Díky našemu unikátnímu online vyhledávači máte nabídku letenek více než 650 leteckých společností na jednom místě a můžete si je během chvilky srovnat. Než začnete s výběrem letenky, nejdříve si rozmyslete, odkud a kam chcete letět a jak chcete, aby vaše cesta probíhala. Položte si otázku, zda vám bude stačit příruční zavazadlo, nebo budete potřebovat pořádný kufr (odbavené zavazadlo), zda preferujete přímý let nebo si chcete udělat třeba stop over v přestupní destinaci. Ne vždy musí být nejlevnější letenka tou nejlepší variantou a může se následně prodražit nákupem dalších služeb.

Odkud na Seychely poletíte?

Naši cestovatelé nejčastějí vybírají pro svůj odlet na Seychely letiště Václava Havla v Praze. Na Seychely není možné letět přímým letem, a tak počítejte s přestupem v některém z letištních hubů například v Doha, Dubaji, Paříži, Amsterdamu nebo Istanbulu. Pokud hledáte ale opravdu nejlevnější letenky, pak se při výběru neomezujte pouze na česká letiště. Letenky z Německa, Rakouska, Polska nebo Maďarska můžete najít za akční ceny a i přes delší čas strávený na cestě ušetřit. Oblíbené jsou u našich klientů například letenky z Vídně na Seychely, letenky z Budapešti na Seychely nebo letenky z Frankfurtu, Berlína a Mnichova na Seychely.

Jak letět na Seychely nejrychleji?

Nemůžete se dočkat dechberoucích pláží a báječné dovolené v exotice? Chcete být na Seychelách co nejrychleji? Pak si vyberte nejbližší letiště a let s co nejkratším časem pro přestup. Pokud ale nespěcháte, pak si naopak dopřejte delší stop over a objevte krásy metropole, ve které budete přestupovat. Některé aerolinky nabízejí zdarma nebo za zvýhodněné ceny výlety, aby tak ukrátili čas čekání na váš navazující let. Pokud se vydáte na prohlídku na vlastní pěst, tak nezapomeňte hlídat hodinky, ať vám neuletí letadlo. Nabídka letů na Seychely je opravdu široká a každý si vybere dle svého gusta.

Kde na Seychelách přistanete?

Letiště Mahé je jediné mezinárodní letiště na Seychelách, leží na stejnojmenném ostrově, který je největší ze všech 115 ostrovů, které pod Seychely spadají. Letiště se nachází přibližně 11 kilometrů od hlavního města Victoria. Základnu na letišti má aerolinka Air Seychelles.
Z letiště se nejlépe dostanete autobusem. Zastávku najdete hned vedle budovy letiště. Další možností je využít místní taxi nebo si pronajmout vůz. Na ostrově se jezdí vlevo, proto si dobře rozmyslete, zda si chcete automobil zapůjčit, abyste nebyli po příletu překvapeni. Pokud jízda vlevo pro vás není problém, rezervujte si automobil před odletem, aby bylo připraveno na vaši cestu hned po příletu. Nabídku vozů k pronájmu najdete zde.

Jakou si vybrat leteckou společnost?

Seychely jsou oblíbenou destinací milovníků exotiky i dobrodruhů a cestovatelů, kteří ostrovy hojně navštěvují. Aerolinky nabízejí velké množství letů, které můžete pro svoji cestu využít. Let na Seychely trvá přibližně 13 až 16 hodin v závislosti na trase a délce přestupu. Naši klienti volí nejčastěji pro svou cestu na Seychely letenky Turkish Airlines, Emirates nebo Qatar Airways. Všechny jmenované aerolinky nabízejí skvělý palubní servis. Pod názvy aerolinek najdete prokliky na detaily a specifika aerolinky, které vám pomohou zvolit si pro vás nejvhodnější leteckou společnost.

Jak si koupit nejlevnější letenky na Seychely?

Nejlevnější letenku na Seychely si zakoupíte vždy online. Ceny letenek se pohybují okolo 16 až 20 tisíc korun. Pokud chcete koupit letenku opravdu levně, tak si můžete počkat na akční letenky, které se mohou pohybovat kolem 12 tisíc korun. Takto levné letenky jsou většinou na lety, které si kupujete s dostatečným předstihem. Last minute letenky jsou zpravidla dražší. Ceny letenek si můžete kdykoliv ověřit přes formulář na našem webu, který vám během pár vteřin srovná nabídky více než 650 leteckých společností podle zadaných parametrů. Pokud potřebujete s výběrem letenky poradit, můžete se obrátit na naše specialisty nebo nám napsat na e-mail letenky@studentagency.cz. S výběrem vám pomohou také prodejci na našich pobočkách v Praze, Brně a Ostravě nebo v rámci STUDENT AGENCY/RegioJet Pointů na více než 30 pobočkách po celé ČR.

Kde najdu aktuální vstupní podmínky na Seychely?

Na Seychelách najdete jedny z nejkrásnějších pláží, které musíte vědět. Před tím než se začnete oddávat plážovým radovánkám je ale nutné, abyste splnili všechny vstupní podmínky do země, které jsou nastaveny jako prevence šíření COVID-19. Informace pro vás pravidelně aktualizujeme na našem webu www.kammuzu.cz. Nejčerstvější novinky najdete pak na webu Ministerstva zahraničních věcí www.mzv.cz.