Vízové služby

Chystáte se do zahraničí na dovolenou, studijní pobyt či na pracovní cestu? Potřebujete pomoci s vyřízením víz? Zprostředkujeme vám víza téměř do celého světa.

Chystáte se do zahraničí na dovolenou, studijní pobyt či na pracovní cestu? Potřebujete pomoci s vyřízením víz? Ve spolupráci se společnostní Click2Claim vám zprostředkujeme víza téměř do celého světa. Obraťte se na specialisty s dlouholetými zkušenostmi v této oblasti a užijte si svoji cestu za zážitky.

Jak probíhá vyřízení víz?

Víza pro zákazníky STUDENT AGENCY zprostředkovává společnost Click2Claim, která má s vyřizováním víz dlouholeté zkušenosti. Máte tak jistotu, že je zajištění vašich víz v dobrých rukou. Vyberte si ve formuláři výše zemi, kterou chcete navštívit a vyplňte žádost o zprostředkování víz. Specialisté z Click2Claim žádost projdou a kontaktují vás s dalším postupem.

Naše specialisty na vízový servis můžete kontaktovat e-mailem na adrese viza@studentagency.cz či telefonním čísle +420 542 42 42 42.

 

Poplatky za víza
950 Kč Vízum vyřízené na konzulátu v Praze
900 Kč Elektronické vízum (Esta, eTA), turistická karta Kuba
1 100 Kč E-vízum do Austrálie, Vietnamu, Indie
3 000 Kč Vízum do zemí, které nemají příletová víza, E-víza a zároveň mají konzulát v Berlíně
700 Kč Zajištění pozvání do Ruské federace
skutečný náklad dle typu poštovní služby Poštovné

Výše transakčního poplatku se může u některých typů víz lišit. Konkrétní cenu za zprostředkování víz najdete vždy na stránce věnované příslušné zemi.

Co k vyřízení víza potřebuji?

Předtím, než si o samotné vízum rozhodnete požádat, měli bystě vědět několik základních informací.

Obecně se dá říct, že základem pro vyřízení víza je:

  • Fotografie příslušného formátu, originální a barevná
  • Cestovní pas
  • Formulář. Pro každou zemi je jiný, naleznete jej vždy u konkrétní země


Další informace, které byste měli, před podáním žádosti o víza znát:

  • Vízum do vámi zvolené země lze vyřídit za předpokladu, že v cestovním pase nemáte žádné jiné platné vízum do této země. Pokud budete chtít i přesto požádat o nové vízum, vezměte prosím na vědomí, že původní (dosud platné) vízum bude v okamžiku podání nové žádosti ambasádou zneplatněno.
  • V případě, že je k podání žádosti o vízum nutný zvací dopis, musí být tento dokument adresován příslušné ambasádě.
  • Pro vydání víza vyžadují zastupitelské úřady v cestovním dokladu nejméně dvě volné stránky.


Jaké jsou předpoklady pro neudělení víza?

Všechny potřebné informace pro udělení platného víza se mohou měnit a konzulární úřady nejsou povinny cestovní agentury informovat. Předtím, než si o samotné vízum požádáte, vám doporučujeme ověření platných norem na www.mzv.cz a na konkrétním zastupitelském úřadě.


Co dělat, až vízum obdržím?

Po obdržení víza si prosíme ihned zkontrolujte platnost a veškeré údaje. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Obchodní podmínky společnosti STUDENT AGENCY TRAVEL k.s. pro vyřízení oprávnění k pobytu (víza) naleznete zde. Naše zkušenosti s vyřizováním víz jsou zárukou vaší spokojenosti, která je u nás vždy na prvním místě. 

Informace o očkování pro cesty do zahraničí

Rádi vám poradíme, do kterých zemí je povinné očkování. Neriskujte své zdraví a zdraví svých blízkých. Podrobné informace o očkování najdete zde.

 

Chcete-li zajistit k vaší cestě také ubytování, konktaktujte naše specialisty na e-mailové adrese ubytovani@studentagency.cz