Egypt bez omezení

Egypt se po covidové pauze opět otevírá turistům. Země zrušila všechna vstupní proticovidová opatření. Egypt nyní můžete navštívit bez povinného testu, očkování a karantény. Od 17. června 2022 země zrušila povinnost prokázat se při vstupu očkovacím průkazem či negativními testy. Do Egypta už tak cestujeme jako kdysi, bez omezení. 

Musím mít do Egypta vízum? Více o turistickém vízu čtěte zde>>

Láká vás exotika? Egypt, to je magická země ležící na Nilu, protkaná atmosférou dávných časů. Království faraónů, pyramid a chrámů. Ohromí vás nejbarevnější podmořský svět a bělostné pláže. 

Užijte si léto u moře! Rezervujte si u nás letenky od EgyptAir, nebo dalších leteckých společností!

 Proč letět do Egypta s EgyptAir?

  • EgyptAir je vlajkovou leteckou společností Egypta, která letos slaví 90 let od svého vzniku. 
  • Společnost disponuje mladou flotilou letadel. Na jejich palubě vás navíc čeká skvělé občerstvení zdarma.
  • Jedná se o jednu z nejlepších afrických aerolinek. V nabídce letenek EgyptAir najdete letenky z Prahy, Vídně, Budapešti a dalších letišť zejména do Egypta, Afriky, Asie a na Blízký Východ. 
  • Pokud s sebou chcete k moři přepravit kite, kolo nebo třeba potápěčskou výstroj, nemějte obavy, zpravidla s vámi poletí zcela zdarma. 

Mohlo by vás zajímat

Chcete s sebou převážet výbavu na potápění, golf, rybaření, kiting, kolo nebo jiné sportovní vybavení? Pokud váha nepřesáhne povolený limit, zpravidla je vybavení přepraveno zdarma a bez dalších poplatků. Nutné je ale takové vybavení dopředu vyžádat a mít potvrzené v rezervaci.

 Egypt_hurghada-velbloud