Mauricius bez omezení

S platností od 1. července 2022 zrušil Mauricius téměř všechna covid-19 omezení. 

Antingenní testování po příletu na Mauricius pro očkované i neočkované cestující již nebude nutné. Karanténa pro neočkované je zrušená.

Mauricius otevírá brány turistům

Rozvolňování se týká i nutností ochrany dýchacích cest. Ochrana dýchacích cest bude nadále povinná na veřejných místech jako jsou letiště, nemocnice, přístavy či veřejná doprava, ostatní prostory jako obchody, bary, diskotéky, hotely, restaurace jsou dostupné již bez roušky.  
 
Mauricius, to je ráj v Indickém oceánu. Čajové plantáže, vodopády, moře a nádherná příroda. Mauricius leží nedaleko Madagaskaru na souostroví Makarény. Ostrov lemují korálové útesy, bílé písčité pláže, azurově čisté moře s bohatým podmořským životem, jedinečná panenská příroda a široká nabídka dalšího vyžití zahrnující sport, turistiku i kulturní památky.

Láká vás exotický Mauricius? Zpáteční letenky z Prahy od 16 560 Kč, výhodné last minute zájezdy.  

Přestaňte o cestování jenom snít! Užijte si pravou exotiku nádherného ostrova v Indickém oceánu. Budete se tady cítit doslova jako v ráji.

 

 

Sledujte aktuální vstupní podmínky na Mauricius

Před tím než na Mauricius poletíte, překontrolujte si vstupní podmínky za jakých můžete do země cestovat. Vzhledem k stále se měnící situaci kolem covid-19 se mohou podmínky různě měnit.

Aktuální informace najdete na stránkách Ministerstva zahraničních věcí www.mzv.cz.