Miami, město s karibskou atmosférou!

Co si představíte, když se řekne Miami? Nekonečně dlouhé písečné pláže s azurově modrým mořem? Pak nebudete daleko od pravdy. Vydejte se třeba na slavnou Miami Beach s nespočtem luxusních hotelů, rezidencí a apartmánů. Projděte se po Ocean Drive, kterou lemují překrásné domy ve stylu art deco. Nebo si odpočiňte v Miami Seaquarium parku s delfíny, lachtany, kosatkami a dalšími mořskými živočichy. Na nákupy můžete zamířit na Bayside Market, kde najdete butiky slavných značek, ale i začínajících umělců. Tohle město na břehu Atlanského oceánu vám nabídne ale i pořádnou divočinu. Navštivte národní park Everglades s rozsáhlými mokřady a bažinami, kde se budete cítit jako v džungli.

Náš TIP: Letíte do Miami na podzim? Přibalte si do kufru deštník. Nejspíš se vám nevyhnou odpolední deštíky, ale o to autentičtější zážitek z Miami budete mít.

Letenky do Miami

 

Jak si správně vybrat letenku do Miami?

Už vás nebaví sedět doma? Chcete vyrazit za zážitky? Není nic jednodušší, než si vybrat letenku a hurá do světa. Výběr letenky není nic složitého. Díky našemu unikátními online vyhledávači máte nabídku letenek více než 650 leteckých společností na jednom místě, které si můžete během chvilky srovnat. Než začnete s výběrem letenky, nejdříve se rozmyslete, odkud a kam chcete letět a jak chcete, aby vaše cesta probíhala. Položte si otázku, zda vám bude stačit příruční zavazadlo, nebo budete potřebovat pořádný kufr (odbavené zavazadlo), zda preferujete přímý let nebo si chcete udělat třeba stop over v přestupní destinaci. Ne vždy musí být nejlevnější letenka tou nejlepší variantou a může se následně prodražit nákupem dalších služeb. Tak co, už máte vše promyšlené? Pak není nic lehčího, než vše zadat do vyhledávače letenek na www.studentagency.cz a během pár sekund máte připravenou nabídku letenek online a na pár kliknutí.

Odkud do Miami poletíte?

Naši cestovatelé volí nejčastěji pro svou cestu do Miami letenky z letiště Václava Havla v Praze. Do Miami není možné aktuálně letět přímým letem ani z Prahy, ani z Vídně. Počítejte tak s přestupem v některém z letištních hubů například v Paříži, Londýně, Istanbulu nebo Madridu. Pokud hledáte nejlevnější letenku, pak se neomezujte pouze na odlety Česka, ale rozhoďte sítě i na odlety z Rakouska, Německa, Polska nebo Maďarska. Často tak můžete najít super akční letenku a ušetřit. U našich klientů jsou velmi oblíbené letenky z Vídně do Miami a letenky z Berlína do Miami a letenky z Frankfurtu do Miami. Pokud poletíte z Frankfurtu, můžete si vybrat dokonce přímé lety.

Jak se dostat do Miami nejrychleji?

Než se pustíte do samotného vyhledávání letenky, zamyslete se, zda se chcete dostat do Miami co nejrychleji, nebo si chcete cestu zpříjemnit například stop overem třeba v Amsterdamu, Madridu, Paříži nebo v Londýně a poznat kulturu a památky přestupní destinace. Pokud vám jde ale o rychlost, pak volte letenky s minimem přestupů a před finální rezervací letenky si překontrolujte také čas, který máte na případný přestup. V našem vyhledávači si můžete také nastavit, jako jeden z parametrů pro vyhledávání, pouze přímé lety. Všechny potřebné informace k vámi vybranému letu vám zobrazíme v průběhu rezervace. Nemusíte se tak obávat žádného překvapení. Aktuálně není možné letět přímým letem z Prahy a Vídně do Miami. Pokud chcete letět bez přestupu, pak si vyberte letenky například z Frankfurtu nad Mohanem.

Kde v Miami letadlo přistane?

  • Mezinárodní letiště v Miami (Miami International Airport) je hlavním letištěm, které obsluhuje celou Floridu. Zabezpečuje zejména spojení Floridy se zeměmi Latinské Ameriky, ale i Severní a Jižní Ameriky, Evropy a Asie. Letiště leží přibližně 15 kilometrů od centra Miami. Na letišti má základnu letecká společnost American Airlines a Executive Airlines. Charterové lety z letiště provozuje aerolinka Miami Air.
    Z letiště se nejlépe dostanete autobusem číslo 150, který vás zaveze přímo na Miami Beach. Cesta vám zabere přibližně 40 minut. Další možností je využít metro, kterým se dostanete do všech částí Miami. Cesta metrem do centra města vám zabere přibližně půl hodiny.

  • Mezinárodní letiště Fort Lauderdale – Hollywood leží přibližně 5 kilometrů od centra Fort Lauderdale a 35 kilometrů severně od Miami a asi 50 kilometrů od Miami Beach. Základnu na letišti mají aerolinky Jet Blue, Southwest Airlines a Spirit Airlines. Z Evropy na toto letiště létají aerolinky Norwegian, British Airways nebo Condor.
    Z letiště je nutné se nejprve přepravit letištním kyvadlovým autobusem, který vás sveze úplně zdarma na zastávku autobusu nebo vlaku. Je možné cestu absolvovat i pěšky. Pokud ale s sebou budte mít větší zavazadla, rozhodně se svezte. Do centra Fort Lauderdale dojedete autobusem číslo 1 přibližně za půl hodiny. Pokud se chcete přemístit do Miami, svezte se vlakem Tri Rail. Cesta vám zabere přibližně třičtvrtě hodiny.

Jakou si vybrat leteckou společnost?

Miami je oblíbenou destinací všech milovníkům slunce, pláží a karabiské pohody. Aerolinky nabízejí nespočet letů z Evropy do Miami. Z Prahy můžete letět například s TAP Portugal, Air France, Turkish Airlines nebo Delta Air Lines. Pokud poletíte z Vídně, nejspíše s aerolinkou TAP Portugal, United Airlines, Air France nebo American Airlines. Pro odlet si můžete zvolit ale i nádhernou Budapešť, odkud létá do Miami Swiss Air Lines. Akční letenky můžete získat také na lety z Německa. Do Miami můžete letět z Berlína s Air France, Turkish Airlines, Lufthansou, Air Canada nebo s Iberií. Z Frankfurtu pak můžete letět přímou llinkou do Miami s Lufthansou nebo United Airlines.

Jak si koupit nejlevnější letenky do Miami?

Letenky je nejvhodnější si zakoupit online. Vyhledávač letenek STUDENT AGENCY pro vás prohledá nabídky více než 650 leteckých společností a vybere nejvhodnější letenku podle zadaných parametrů. Pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu, můžete využít asistence našich prodejců. Je nutné ale počítat s vyšším transakčním poplatkem. Prodej letenek je zajištěn také přes naše pobočky v Praze, Brně a Ostravě. Nově pro vás připravujeme spuštění prodeje v takzvaných STUDENT AGENCY Pointech ve více než 30 pobočkách po celé ČR.

Uleť si s akčními letenkami STUDENT AGENCY do Miami. Letenky online a na pár kliknutí!

Spojené státy Americké vydaly v důsledku COVID-19 přísné restrikce pro cestování. Před zakoupením letenky si ověřte, že můžete na území USA vstoupit. Aktuální informace najdete vždy na stránkách Ministerstva zahraničních věcí www.mzv.cz. Aktálně platí, že obyvatelé shengenského prostoru a vybraných zemí nesmí přímo letět do Ameriky, ale musí 14 dní strávit v zemi, pro kterou restrikce neplatí. Sousední Kanada již hranice otevřela pro očkované a může se tak stát ideálním místem, kde si pauzu před vstupem do Ameriky udělat. Amerika také stanovila výjimky například pro studenty nebo rodinné příslušníky amerických občanů. Více informací najdete na www.mzv.cz.

Už je to skoro tady! Amerika od listopadu otevře své hranice pro očkované turisty z Evropské Unie a Velké Británie. Pro cestu do Ameriky vám tak bude stačit pouze negativní výsledek PCR testu, který není starší než 72 hodin.