Phuket, nejoblíbenější ostrov v Thajsku

Táhne vás to do exotiky? Co tak si užít dovolenou na thajském ostrově Phuket. Užijte si nádherné písečné pláže s průzračně čistým mořem. Doporučujeme například pláž Patong Beach, Karon Freedom Beach, Banana Beach, Kata Noi Beach nebo Kamala Beach. Phuket je ale zajímavý i pro ty, kdo chtějí objevovat přírodní krásy a architekturu. Udělejte si výlet do hlavního města Muang s nejimpozantnějšími chrámy. Navštivte některý z přírodních parků. Zažijte dobrodružnou cestu džunglí k vodopádu Ton Sai nebo se projeďte loďkou po zálivu Phang Nga a prozkoumejte unikátní skalní útvary a jeskyně. Milovníci vodních radovánek si mohou užít pestrobarevný podmořský svět a potápění. Osvěžit se pak můžete exotickým ovocem. Ananas nebo mango tady chutná úplně jinak než to, které najdete v našich obchodech.

 

Nenašli jste svou vysněnou letenku? Nezoufejte použijte náš jedinečný vyhledávač letenek na www.studentagency.cz. Stačí pár kliknutí a vyhledáme pro vás nejvhodnější letenku!

Nejlevnější letenky na Phuket

Jak si správně vybrat letenku na Phuket?

Vybrat si levnou letenku není nic složitého. Nejdříve se zamyslete nad tím, co od letenky očekáváte. Chcete letět v pohodlí a se skvělým servisem nebo hledáte nejlevnější letenku. Budete cestovat na lehko jen s báglem nebo s sebou povezete velký kufr (odbavené zavazadlo). Očekáváte na palubě občerstvení nebo další služby? Případné dokupování služeb k původně levné letence může vaši cestu dost prodražit. Už máte vše srovnané? Pak není nic snadnějšího než vložit všechny informace do našeho unikátního srovnávače akčních letenek na webu STUDENT AGENCY. Během pár vteřin srovnáme nabídku letenek více než 650 leteckých společností a připravíme vám  nabídku na míru podle vašich přání. Rezervace letenky je následně online a na pár kliknutí.

Odkud na Phuket poletíte?

Z českých letišť si můžete pro cestu na Phuket vybrat pouze letiště Václava Havla v Praze. Přímé lety aktuálně nejsou k dispozici, musíte si tak vybrat jeden z letů s přestupem například v Istanbulu, Dubaji nebo Dauhá. Pokud hledáte nejlevnější letenku, neomezujte se pouze na česká letiště a rozšiřte své hledání také na letenky z Vídně nebo letenky z německých letišť, které mohou být levnější a ušetříte čas při přestupu. V naší nabídce najdete letecká spojení ze všech evropských letišť.

Jak letět na Phuket nejrychleji?

Nejrychlejší je samozřejmě využít přímý let, to ale není aktuálně tak jednoduché. Žádné z okolních letišť zatím přímé lety na Phuket nenabízí. Proto pokud si chcete cestu zkrátit, musíte si dát pozor zejména na délku přestupu. Pokud ale najdete akční letenku s dlouhým časem přestupu, nezoufejte, využijte čas a projdět si přestupní destinaci. Některé aerolinky nabízejí v místě přestupu zdarma krátké výlety s průvodcem a vy si tak cestu můžete zpříjemnit. Vyrazit za poznáním můžete i na vlastní pěst, hlídejte si ale hodinky, ať vám návazný let neuletí.

Kde na Phuketu přistanete?

Mezinárodní letiště Phuket leží přibližně 32 kilometrů od centra města Phuket City. Jedná se o třetí nejrušnější letiště v Thajsku. Letiště je významem hubem pro letecká spojení z Evropy do Thajska. Základnu na letišti mají aerolinky Air Asia, Thai Airways a Bangkok Airways.
Z letiště se nejlevněji dostanete místními autobusy, které mají svou typickou oranžovou barvu. Pro cestu můžete využít také místní taxi, jen nezapomeňte smlouvat, ať zbytečně cestu nepřeplatíte.

Jakou si vybrat leteckou společnost?

Phuket je jedinou destinací, která je aktuálně otevřena pro mezinárodní turisty. Stalo se tak branou do Thajska.  Oblíbenými aerolinkami, které létají na Phuket jsou Emirates, Qatar Airways, nebo Turkish Airlines. Doba letu na Phuket vám s přestupem zabere 16 až 24 hodin v závislosti na aerolince, trase a délce přestupu. Výběr aerolinky záleží na vašich preferencích, proto si přečtěte více informací o aerolinkách v proklicích. Qatar Airways vám nabídne luxus 5* aerolinky, na palubě Emirates si budete užívat pohodlí a navíc získáte pojištění na COVID-19 zdarma, s Turkish Airlines se můžete těšit na velmi kvalitní servis za příjemné ceny.

 

Jak si koupit nejlevnější letenky na Phuket?

Nejlevnější letenku na Phuket si zakoupíte vždy online. Ceny letenek se pohybují okolo 13 až 16 tisíc korun. Pokud chcete koupit letenku opravdu levně, tak si můžete počkat na akční letenky, které se mohou pohybovat kolem 11 tisíc korun. Takto levné letenky jsou většinou na lety, které si kupujete s dostatečným předstihem. Last minute letenky jsou zpravidla dražší. Ceny letenek si můžete kdykoliv ověřit přes formulář na našem webu, který vám během pár vteřin srovná nabídky více než 650 leteckých společností podle zadaných parametrů. Pokud potřebujete s výběrem letenky poradit, můžete se obrátit na naše specialisty nebo nám napsat na e-mail letenky@studentagency.cz. S výběrem vám pomohou také prodejci na našich pobočkách v Praze, Brně a Ostravě nebo v rámci STUDENT AGENCY/RegioJet Pointů na více než 30 pobočkách po celé ČR.

 

Uleť si s akčními letenkami STUDENT AGENCY na Phuket. Letenky online a na pár kliknutí!