Asistenční služba TRAVEL ASISTENT MAXI ClickToClaim_50x50

Společnost Click2Claim zajišťuje kompenzace od leteckých společností na základě evropského nařízení 261/2004, které se vztahuje na odlety a přílety všech dopravců sídlící na území EU. Nařízení se také vztahuje na mimoevropské dopravce, a to v případě, že jejich letadlo odlétá z letiště na území EU. Travel Asistent Maxi je asistenční předplacená služba. Profesionální, okamžitá pomoc cestujícím v případě vzniku problému na letišti, s letem, s refundací letenek či pomoc při omezení v souvislosti s onemocněním Covid-19 a to 24/7. Travel Asistenta si můžete koupit jednoduše v průběhu online rezervace letenek za pouhých 89 Kč/ osoba.

Co získáváte

 • 24/7 nonstop asistenční linku
 • Zcela unikátní službu Covid Assistance
 • Refundation Air Ticket Services (RATS)
 • Ověření nároku na finanční kompenzaci zdarma
 • Komplexní servis při vymáhání finanční kompenzace
 • Právní zastoupení zdarma v případě soudního vymáhání finanční kompenzace
 • Službu Claim Baggage
 • Cenově nejvýhodnější nabídku při vyřizování kompenzace

 

 

Co získáváte díky Covid Assistance?

 • Pomoc klientům přímo na mezinárodních letištích
 • Aktuální informace a pravidla pro vycestování z ČR
 • Součinnost při objednání na PCR testy na předem stanovený čas a co nejblíže bydliště, díky síti smluvních zdravotnických zařízení

 

 

 

Měli jste problém s vaším letem?

Click2Claim je profesionální partner v oblasti zajištění kompenzace při problému s letem

ZDARMA vám zajistíme ověření finančního odškodnění ve výši 250 - 600 EUR

 

Podání žádosti TRAVEL STANDARD Kompenzace Click2Claim

Jak ověřit Váš nárok? Žádost o kompenzaci můžete vyplnit zde:

Dle evropské legislativy* máte v určitých případech nárok na kompenzaci ve výši 250 - 600 EUR, v závislosti na délce letu. Odškodnění je možné žádat až 3 roky zpětně.

Prostřednictvím našeho profesionálního partnera v daném oboru, kterým je společnost Click2Claim, můžete podat žádost o odškodnění. V krátkém čase se dozvíte, zda váš nárok je oprávněný.

Na základě zkušeností, znalostí problematiky a dostupných informací mohou našim klientům vyřídit jejich nárok efektivněji, než by byli v naprosté většině případů schopni sami.

*Při splnění podmínek vyplývajících z Nařízení ES 261/2004, které se vztahuje na odlety a přílety všech dopravců sídlící na území EU. Nařízení se také vztahuje na mimoevropské dopravce, a to v případě, že jejich letadlo odlétá z letiště na území EU.


Příklady z praxe Click2Claim

 

Paní V. cestovala z Vídně do Bangkoku, její let byl na příletu opožděn o 5 hodin. Paní V. uplatnila nárok a byla jí přiznána kompenzace ve výši 600 EUR.

 

Pan T. se neúspěšně pokoušel nárokovat kompenzaci za let z Říma do Prahy. Podal žádost o kompenzaci prostřednictvím Click2Claim, a poté dopravce kompenzaci vyplatil.

Click2Claim je profesionální partner v oblasti zajištění kompenzace při problému s letem