Získejte navíc dárek ke každé letence od STUDENT AGENCY! Ať už je rezervovaná přes náš rezervační systém online nebo si letenku koupíte v jedné z našich poboček.

 

SLEVA 300 Kč na únikové hry v QUESTGAMES
Sleva je určena nejen pro milovníky skvělé zábavy, příznivce únikových her a nevšedních zážitků, ale také pro ty, co přemýšlí nad dárkem pro své blízké. Napište nám na e-mail darky@studentagency.cz. a sleva je Vaše.

Aktuálně si v questgames.cz můžete zahrát hru Asylum Dr. Sorensona nebo Válečné tajemství plk. Gronicha.

15% SLEVA na nákup originálních dárků a vysoce kvalitních potravin
Vyberte si z nabídky přírodní kosmetiky, kvalitních hořčic, sladkých pomazánek a krémů a mnoha dalších čistě přírodních produktů na www.novydvur-obchod.cz. Už jste si vybrali? Napište nám na e-mail darky@studentagency.cz. a sleva je Vaše.

Mniši z Opatství Nový Dvůr vybudovali svůj klášter v kopcovité krajině, asi 120 km od Prahy, získali zkušenosti s výrobou kvalitních potravin a kosmetických přípravků.

 Získej k letence slevu na nádobí Titano SLEVA 1 300 Kč na exkluzivní nádobí TITANO
Získejte slevu 1 300 Kč na exkluzivní nádobí TITANO. Slevu získáte na emailu darky@studentagency.cz. Slevu je možné využít do 31. 12. 2017.
 Získej k letence slevu do restaurace Rancheros Sleva až 50 % do restaurace Rancheros na pražském letišti Václava Havla. Slevu lze uplatnit do 31. 12. 2017 na nákup menu. Druhé menu ve stejné nebo nižší hodnotě pak získáte zdarma. Pro uplatnění slevy pište na email darky@studentagency.cz.
 Získej k letence slevu na očkování Avenier SLEVA 5% na očkování do zahraničí
Slevu z ceny vakcíny můžete uplatnit v celé síti očkovacích center Avenier. Slevu je možné využít do 31. 12. 2017.
 Získej k letence slevu na muzikál Mefisto


Divadlo Hybernia – SLEVA 10 % na muzikál Mefisto. Slevový kupón obdržíte na emailu darky@studentagency.cz.

 Získej k letence slevu na sortiment Adidas Sleva až 30 % na sortiment Adidas. Slevu lze uplatnit do 31. 12. 2017, slevovou kartu získáte na darky@studentagency.cz.
 Získej k letence slevu na Městská divadla Pražská Mětská divadla Pražská sleva 20% na všechna představení mimo premiéry a pronájmy. Slevu získáte po předložení dokladu o zaplacení jakékoliv cestovní služby STUDENT AGENCY a je možné ji využít do 31. 12. 2017. 
 Získej k letence slevu na představení divadelního spolku Frída Sleva 10% na představení divadelního spolku Frída. Divadelní spolek je tu pro vás již 17. rokem. Získejte slevu na všechna představení v Brně a Praze. Slevu získáte přes email darky@studentagency.cz. Slevu lze uplatnit do 31. 12. 2017.
 Získej k letence slevu do nakladatelství Grada Sleva 20 % do nakladatelství GRADA. Pro získání slevového kupónu odešlete email na darky@studentagency.cz. Nakladatelství Grada Publishing svým zákazníkům k dnešnímu dni nabízí téměř 3 000 titulů včetně elektronických knih. Nabídka nakladatelství pokrývá široké spektru populárně naučné literatury z nejrůznějších oblastí, ročně produkuje cca 350-400 novinek ve více než 30 oborech v téměř 100 edičních řadách. Slevu lze uplatnit do 31. 12. 2017.  
 Získej k letence slevu do nakladatelství Grada Využijte tranzitních výletů, vstupu do salónků nebo možnost ubytování zdarma u vybraných leteckých společností. Více informací zde.

 

Klienti, kteří si letenky rezervují a zakoupí v pobočkách STUDENT AGENCY dostanou navíc:

 K letence zdarma jazykový nebo cestovní průvodce ZDARMA kapesní jazykový nebo cestovní průvodce
Dostanete od nás jazykového nebo cestovního průvodce z edice STUDENT AGENCY

 

Dárky se nevztahují na letenky od nízkonákladových dopravců a na charterové letenky.