Získejte navíc dárek ke každé letence od STUDENT AGENCY! Ať už je rezervovaná přes náš rezervační systém online nebo si letenku koupíte v jedné z našich poboček.

 

SLEVA 100 Kč na on-line nákup potravin na sklizeno.cz
Poznejte opravdové jídlo! Napište nám na e-mail darky@studentagency.cz. a my Vám zašleme slevový kód. Platnost slevového kupónu je do 31. 12. 2018.

 

SLEVA 300 Kč na únikové hry v QUESTGAMES
Napište nám na e-mail darky@studentagency.cz. a sleva je vaše.
Aktuálně si v questgames.cz můžete zahrát hru Asylum Dr. Sorensona nebo Válečné tajemství plk. Gronicha. Slevu si můžete užít do 31. 12. 2018.

 

 

 Získej k letence slevu do restaurace Rancheros SLEVA až 50 % do restaurace Rancheros na pražském letišti Václava Havla. Slevu lze uplatnit na nákup menu. Druhé menu ve stejné nebo nižší hodnotě pak získáte zdarma. Pro uplatnění slevy, která je platná do 31. 12. 2018 pište na email darky@studentagency.cz.
 Získej k letence slevu na očkování Avenier SLEVA 5% na očkování do zahraničí
Slevu z ceny vakcíny můžete uplatnit v celé síti očkovacích center Avenier. Slevu je možné uplatnit do 31. 12. 2018.
  SLEVA 10% na jakoukoliv audioklinu zakoupenou na www.audioteka.cz. Slevový kód získáte na darky@studentagency.cz. Sleva platí do 31. 12. 2018.

10% SLEVA na sušené maso JERKY
Sleva se vztahuje na nákup na webu www.jerky-shop.cz. Stačí nám napsat na darky@studentagency.cz my Vám zašleme slevový kód. Platnost slevového kupónu je do 31. 12. 2018.

  SLEVA 20% na www.albatrosmedia.cz. O slevový kupón si pište na darky@studentagency.cz. Uplatnění slevového kódu je možné do 31. 12. 2018.
  Využijte tranzitních výletů, vstupu do salónků nebo možnost ubytování zdarma u vybraných leteckých společností. Více informací zde

 

Klienti, kteří si letenky rezervují a zakoupí v pobočkách STUDENT AGENCY dostanou navíc:

 K letence zdarma jazykový nebo cestovní průvodce ZDARMA kapesní jazykový nebo cestovní průvodce
Dostanete od nás jazykového nebo cestovního průvodce z edice STUDENT AGENCY
  ZDARMA jmenovka na zavazadlo
Dostanete od nás visačku na kufr z edice STUDENT AGENCY

 

Dárky se nevztahují na letenky od nízkonákladových dopravců a na charterové letenky.