Získejte navíc dárek ke každé letence od STUDENT AGENCY! Ať už je rezervovaná přes náš rezervační systém online nebo si letenku koupíte v jedné z našich poboček.

 

SLEVA 300 Kč na únikové hry v QUESTGAMES
Sleva je určena nejen pro milovníky skvělé zábavy, příznivce únikových her a nevšedních zážitků, ale také pro ty, co přemýšlí nad dárkem pro své blízké. Napište nám na e-mail darky@studentagency.cz. a sleva je Vaše.

Aktuálně si v questgames.cz můžete zahrát hru Asylum Dr. Sorensona nebo Válečné tajemství plk. Gronicha.

15% SLEVA na nákup originálních dárků a vysoce kvalitních potravin
Vyberte si z nabídky přírodní kosmetiky, kvalitních hořčic, sladkých pomazánek a krémů a mnoha dalších čistě přírodních produktů na www.novydvur-obchod.cz. Už jste si vybrali? Napište nám na e-mail darky@studentagency.cz. a sleva je Vaše.

Mniši z Opatství Nový Dvůr vybudovali svůj klášter v kopcovité krajině, asi 120 km od Prahy, získali zkušenosti s výrobou kvalitních potravin a kosmetických přípravků.

 Získej k letence slevu do restaurace Rancheros Sleva až 50 % do restaurace Rancheros na pražském letišti Václava Havla. Slevu lze uplatnit na nákup menu. Druhé menu ve stejné nebo nižší hodnotě pak získáte zdarma. Pro uplatnění slevy pište na email darky@studentagency.cz.
 Získej k letence slevu na očkování Avenier SLEVA 5% na očkování do zahraničí
Slevu z ceny vakcíny můžete uplatnit v celé síti očkovacích center Avenier. 
 Získej k letence slevu na sortiment Adidas Sleva až 30 % na sortiment Adidas. Slevovou kartu získáte na darky@studentagency.cz.
  Využijte tranzitních výletů, vstupu do salónků nebo možnost ubytování zdarma u vybraných leteckých společností. Více informací zde

 

Klienti, kteří si letenky rezervují a zakoupí v pobočkách STUDENT AGENCY dostanou navíc:

 K letence zdarma jazykový nebo cestovní průvodce ZDARMA kapesní jazykový nebo cestovní průvodce
Dostanete od nás jazykového nebo cestovního průvodce z edice STUDENT AGENCY

 

Dárky se nevztahují na letenky od nízkonákladových dopravců a na charterové letenky.