Ve spolupráci se společnostmi Edenred (Accor Services) a Cadhoc jsme pro vás připravili možnost zakoupit si letenky a současně uplatnit poukázky, které dostáváte jako benefit od svých zaměstnavatelů.

Podmínky úhrady letenek, pojištění, ubytování, pronájmu aut, parkovacích šeků GO parking (parkování u letiště v Praze) a parkovacích karet na Vienna International Airport prostřednictvím poukázek

  • STUDENT AGENCY akceptuje za účelem úhrady letenek, pojištění, ubytování, pronájmu aut, parkovacích šeků GO parking (parkování u letiště v Praze) a parkovaích karet na Vienna International Airport poukázky společností EDENRED - Ticket Compliments Dárkový a Cadhoc. Vzory těchto poukázek jsou uvedeny níže.

  • Jestliže bude částka vyšší než 12 000 Kč, bude vám z částky ve výši poukázek účtován manipulační poplatek
    ve výši 6%, minimálně 690 Kč.

  • Poukázky mohou být použity pouze k úhradě letenek, pojištění, ubytování, pronájmu aut, parkovacích šeků GO parking (parkování u letiště v Praze) a parkovacích karte na Vienna International Airport.

  • V případě, že se rozhodnete využít částečné úhrady nebo i celkové úhrady výše uvedených služeb poukázkami, máte nárok na další bonusy poskytované STUDENT AGENCY jako dárky k letence.

  • Platbu poukázkami je potřeba hlásit předem, nejpozději však při rezervaci výše uvedených služeb. Tato skutečnost bude také uvedena ve faktuře včetně celkové výše uplatňovaných poukázek.

  • Poukázky musí být uplatněny v jejich plné hodnotě (nevracíme na ně peníze). Poukázky také nelze směnit za hotovost, a to ani v případě, že dojde ke stornu výše uvedených služeb. V tomto případě vám bude část hrazená benefity vrácena zpět dárkovým certifikátem STUDENT AGENCY stejné hodnoty.

  • STUDENT AGENCY je oprávněna přijmout pouze poukázku, která je předložena v rámci doby platnosti na ní uvedené, odpovídá platnému vzoru poukázky, není znehodnocena razítkem, ořezem ani jiným způsobem a je opatřena ochrannými prvky dle přehledu ochranných prvků poskytnutých vydavatelem poukázky (společnosti Edenred a Le Cadhoc).

  • Jsou-li na poukázce vytištěny doplňující informace o způsobu jejího použití, STUDENT AGENCY je oprávněna přijmout tuto poukázku pouze v souladu s těmito informacemi.

 

Vzory poukázek společnosti Edenred a Cadhoc:

 

 Plaťte u nás dárkovou poukázkou Edenred, Ticket Compliments   Na koupi letenek využijte platbu poukázkami Le Cheque Déjeuner