Faro, město s nádhernými plážemi

Ještě jste si neužili dost slunce? Nechce se vám letět dlouhé hodiny do exotiky? Vydejte se na jih Portugalska do oblasti Algarve. Přivítá vás město Faro, které je proslulé svými malebnými plážemi a celoročně příjemným a teplým klima. Celé město je obehnané historickými hradbami z 9. století. Dominantou Fara je Městská Katedrála. Při návštěvě se zastavte také v Biskupském paláci a kostele Nossa Senhora do Carmo. Město nabízí nespočet architektonických a kulturních památek, ve kterých se snoubí pozůstatky arabské, ale i římské nadvlády. A pokud se budete chtít bavit, tak rozhodně vyražte na některou z místních diskoték. V noci to tady opravdu žije!

 

Nenašli jste letenky podle svých představ? Nezoufejte použijte náš jedinečný vyhledávač letenek na www.studentagency.cz. Stačí pár kliknutí a vyhledáme pro vás nejvhodnější letenku!

 

Akční letenky do Fara

Jak si správně vybrat letenku do Fara?

Chcete si prodloužit léto? Vydejte se na nádherné pláže na jihu Portugalska do města Faro. Vybrat si nejvhodnější letenku není nic složitého. Dopředu se rozmyslete odkud a kam chcete přesně letět. Zda dáváte přednost ceně a vyberete si nízkonákladovou leteckou společnost, nebo chcete letět radši s klasickou leteckou společností s tradičním kvalitním servisem. Dopředu si rozmyslete, jestli budete cestovat s velkým odbaveným zavazadlem, nebo vám bude na cestu stačit malý baťůžek a bude vám stačit palubní zavazadlo. Pokud byste si dokupovali služby až po nákupu letenky, může se cena letenky zbytečně prodražit. Už máte vše rozmyšlené? Pak není nci jednoduššího , než vše zadat do našeho unikátního vyhledávače akčních letenek a během pár vteřin máte k dispozici nabídku letenek na míru. Vyhledávač letenek na našem webu vám srovná nabídku více než 650 leteckých společností, máte tak jistotu, že se k vám dostane nabídka těch nejlevnějších letenek.

Odkud do Fara poletíte?

Chcete letět z nejbližšího letiště? Nebo se rádi podíváte i na letiště v okolních státech? Naši klienti nejčastěji využívají  letenky z Prahy do Fara. Letenky z Ostravy do Fara a letenky z Brna do Fara bohužel aktuálně v nabídce nejsou a žádná z aerolinek zatím tyto linky nespustila. Pro cestu do Fara můžete využít také letenky z Dusseldorfu do Fara, letenky z Frankfurtu do Fara nebo letenky z Mnichova do Fara. V naší nabídce najdete také letenky z dalších německých letišť, ale i letišť z dalších evropských metropolí. Oblíbené jsou například letenky z Budapešti, Bratislavy nebo Vídně do Fara. Cestu tak můžete spojit s výletem a poznáním města, ze kterého poletíte. Dávejte ale pozor na čas, abyste včas stihli své letadlo.

Jak letět do Fara nejrychleji?

Nechcete ztrácet čas na cestách? Chcete být v portuglaské metropoli, která je centrem oblasti Algarve co nejrychleji? Pak si rezervujte přímý let do Fara z nejbližšího letiště. Portugalské Faro je oblíbenou destinací jak pro milovníky pláží, tak pro dobrodruhy, kteří na jih Portugalska míří s cílem objevit jeho tajemné krásy. V nabídce je tak nespočet letů a můžete si vybrat z široké nabídky letenek. Let z Prahy do Fara vám zabere přibližně čtyři a půl hodiny. Před letem do Fara si nezapomeňte přeřídit hodinky o hodinu zpět, leží v jiném časovém pásmu.

Kde ve Faru přistanete?

Letiště Faro leží přibližně 4 kilometry od centra města. Využívají jej zejména nízkonákladové letecké společnosti a charterové lety z celé Evropy. Na letiště Faro nebo také Algarve míří především turisté, kteří si chtějí užít dovolenou na plážích jižního Portugalska.
Nejrychlejší cesta z letiště do centra města je autobusem společnosti Próximo číslo 14 a 16. Cesta vám zabere přibližně 20 minut. Další možností je využít taxi nebo si pronajmout auto. Automobil si pronajměte v předstihu, ať máte jistotu, že vás bude na letišti čekat vůz dle vašeho výběru. Nabídku vozů k pronájmu najdete zde. Automobil si rezervujte ještě před odletem, ať máte jistotu, že bude k dispozici automobil dle vašeho výběru.

Jakou si vybrat leteckou společnost?

Naši klienti nejraději vybírají pro svoji cestu do Fara letenky z Prahy, bohužel po pandemii žádná aerolinka ještě celoročně lety na jih Portugalska z Prahy nespustila. Doporučujeme proto si zakoupit letenky z Vídně do Fara, odkud můžete letět například s nízkonákladovou aerolinkou Ryanair. Pro odlet můžete využít také německá letiště. Letět můžete například z Berlína s leteckou společností Ryanair nebo EasyJet. Z Frankfurtu nad Mohanem můžete letět s aerolinkou Ryanair, Lufthansa nebo TAP Air Portugal. Pokud si vyberete pro odlet Mnichov, pak můžete letět například s Lufthansou nebo TAP Air Portugal. Zpříjemněte si cestu prohlídkou města, ze kterého budete odlétat. Na letiště se můžete dostat například autobusovými a vlakovými spoji RegioJet. Mrkněte na jejich web www.regiojet.cz a vyberte si ideální spoj.

 

Jak si koupit nejlevnější letenky do Fara?

Nejlevnější letenky do Fara si zakoupíte vždy online. Ceny letenek z Prahy nebo Vídně se pohybují okolo 7 500 Kč. Pokud chcete koupit letenku opravdu levně, tak si můžete počkat na akční letenky, které se mohou pohybovat kolem 2 až 2,5 tisíce korun. Takto levné letenky jsou většinou na lety, které si kupujete s dostatečným předstihem a mimosezónní lety s nízkonákladovými leteckými společnostmi. Pokud hledáte nejlevnější letenku, neomezujte se pouze na přímé lety z Prahy a Vídně. Last minute letenky jsou zpravidla dražší. Ceny letenek si můžete kdykoliv ověřit přes formulář na našem webu, který vám během pár vteřin srovná nabídky více než 650 leteckých společností podle zadaných parametrů. Pokud potřebujete s výběrem letenky poradit, můžete se obrátit na naše specialisty nebo nám napsat na e-mail letenky@studentagency.cz. S výběrem vám pomohou také prodejci na našich pobočkách v Praze, Brně a Ostravě nebo v rámci STUDENT AGENCY/RegioJet Pointů na více než 30 pobočkách po celé ČR.