Madeira, ostrov věčného jara

Poznejte perlu Indického oceánu, smaragdový ostrov, který nabízí nádherné pláže, ale i dechberoucí přírodu. Nechte se okouzlit vůní divokých orchidejí, cypřišů a cedrů. Po příletu do Funchalu si rozhodně udělejte výlet lanovkou na horu Monte k zahradám Jardim Tropical Monte Palace a kostelu Nossa Senhora. Nezapomenutelná bude také romantická procházka okolo levád (zavlažovacích kanálů), které byly vybudovány už v 16. století. Jednou z nejhezčích levád je cesta k jezeru a vodopádu Caldeirão Verde. Pokud dáváte přednost horské turistice, pak se vydejte na veredy, turistické chodníky přes nádherné štíty hor. Odpočinout si pak můžete u lávových jezírek v Porto Moniz se sklenkou výborného madeirského vína v ruce.

Náš TIP: V říjnu už není počasí na Madeiře pro plážové radovánky. Teploty se pomalu snižují a můžou se objevovat i deště. Pokud si chcete ale užít přírodu, pak si rezervujte letenky a prožijte nádherný podzim na tomto zeleném ostrově.

 

Nenašli jste letenky podle svých představ? Nezoufejte použijte náš jedinečný vyhledávač letenek na www.studentagency.cz. Stačí pár kliknutí a vyhledáme pro vás nejvhodnější letenku!

 

Akční letenky na Madeiru

Jak si správně vybrat letenku na Madeiru?

Chystáte se letět na smaragdový ostrov, který je pýchou Portugalska? Vyberte si s námi tu nejvhodnější letenku! Madeira je vyhledávaným cílem cestovatelů nejen z Čech, ale z celé Evropy. Aerolinky to dobře vědí, a tak se můžete těšit na pestrou nabídku letenek. Než s výběrem začnete, položte si otázku, odkud chcete na Madeiru letět. Na Madeiře je pouze jedno letiště, s výběrem letiště pro přílet si tak nemusíte lámat hlavu. Rozmylete se jaké služby chcete, aby nabízela aerolinka, se kterou poletíte. Pokud hledáte nejlevnější letenku, pak zvolte některou z nízkonákladových společností. Pokud dáváte přednost pohodlí a kvalitním službám na palubě, pak si zvolte některou z klasických leteckých společností. Dopředu si také rozmyslete, zda budete cestovat na lehko jen s malým baťůžkem, nebo budete potřebovat velký kufr (odbavené zavazadlo). Případné dokupování dalších služeb může i původně levnou letenku prodražit. Už máte jasno? Tak se vrhněte na výběr letenky, není nic snadnějšího než vše zadat do formuláře na webu STUDENT AGENCY, který následně během pár vteřin srovná ceny letenek více než 650 leteckých společností a připraví vám nabídku akčních letenek na míru.

Odkud na Madeiru poletíte?

Chcete letět z nejbližšího letiště? Nebo se rádi podíváte i na letiště v okolních státech? Naši klienti nejčastěji využívají  letenky z Prahy na Madeiru. Letenky z Ostravy na Madeiru a letenky z Brna na Madeiru bohužel aktuálně v nabídce nejsou a žádná z aerolinek zatím tyto linky nespustila. Pro cestu na Madeiru můžete využít také letenky z Dusseldorfu na Madeiru, letenky z Frankfurtu na Madeiru nebo letenky z Mnichova na Madeiru. V naší nabídce najdete také letenky z dalších německých letišť, ale i letišť z dalších evropských metropolí. Cestu tak můžete spojit s výletem a poznáním města, ze kterého poletíte. Dávejte ale pozor na čas, abyste včas stihli své letadlo.

Jak letět na Madeiru nejrychleji?

Nechcete ztrácet čas na cestách? Chcete být na Madeiru co nejrychleji? Pak si rozhodně rezervujte přímý let do Funchalu z nejbližšího letiště. Madeira je oblíbeným ostrovem jak pro milovníky pláží, tak pro dobrodruhy, kteří na ostrov míří s cílem objevit jeho tajemné krásy. V nabídce je tak nespočet letů a můžete si vybrat z široké nabídky letenek. Doba letu z Prahy na Madeiru vám zabere přibližně čtyři hodiny. Před letem na Madeiru si nezapomeňte přeřídit hodinky o hodinu zpět.

Kde na Madeiře přistanete?

Mezinárodní letiště Cristiana Ronalda Madeira bývá nazýváno také letiště Funchal nebo letiště Santa Catarina a leží v regionu Santa Cruz, který je vzdálený přibližně 20 kilometrů od hlavního města Funchal. Zajímavostí letiště je jeho dráha, která leží jen 59 metrů nad hladinou mořem a jejíž třetina je vystavěna na pilířích, které vedou nad mořským útesem. Dráha bývá označována za jednu z nejtěžších přistávacích drah. Nemusíte se ale obávat, létají tady pouze ti nejlepší piloti, kteří projdou speciálním výcvikem a náročným testem, což je tou nejlepší zárukou bezpečnosti všech pasažérů.
Z letiště se do centra Funchalu dostanete autobusem Aerobus. Cesta vám zabere necelou hodinu. Další možností je využít autobusy MHD nebo taxi. Pokud chcete ostrov řádně procestovat, doporučujeme si zapůjčit automobil. Nabídku pronájmu vozů najdete zde. Automobil si rezervujte ještě před odletem, ať máte jistotu, že bude k dispozici automobil dle vašeho výběru.

Jakou si vybrat leteckou společnost?

Naši klienti nejraději vybírají pro svoji cestu na Madeiru letenky z Prahy, odkud můžete letět přímým letem s leteckou společností Smartwings nebo s přestupem s leteckou společností TAP Air Portugal. Pokud chcete letět z Německa, pak můžete využít například letenky s Dusseldorfu, Frankfurtu nebo Mnichova s Lufthansou nebo Condorem. Můžete také s přestupem letět s TAP Air Portugal. Každá aerolinka nabízí různé benefity, přečtěte si více po prokliku a vyberte si leteckou společnost dle svých preferencí.

Jak si koupit nejlevnější letenky na Madeiru?

Nejlevnější letenky na Madeiru si zakoupíte vždy online. Ceny letenek se pohybují okolo 6 000 až 8 000 Kč. Pokud chcete koupit letenku opravdu levně, tak si můžete počkat na akční letenky, které se mohou pohybovat kolem 4 000 korun. Takto levné letenky jsou většinou na lety, které si kupujete s dostatečným předstihem a mimosezónní lety s nízkonákladovými leteckými společnostmi. Pokud hledáte nejlevnější letenku, neomezujte se pouze na přímé lety. Letenky TAP Air Portugal s přestupem v Lisabonu bývají často levnější. Last minute letenky jsou zpravidla dražší. Ceny letenek si můžete kdykoliv ověřit přes formulář na našem webu, který vám během pár vteřin srovná nabídky více než 650 leteckých společností podle zadaných parametrů. Pokud potřebujete s výběrem letenky poradit, můžete se obrátit na naše specialisty nebo nám napsat na e-mail letenky@studentagency.cz. S výběrem vám pomohou také prodejci na našich pobočkách v Praze, Brně a Ostravě nebo v rámci STUDENT AGENCY/RegioJet Pointů na více než 30 pobočkách po celé ČR.

Kde najdu aktuální vstupní podmínky do Portugalska?

Madeira je nádherný ostrov, který spadá pod správu Portugalska. Než si rezervujte letenku, podívejte se na vstupní podmínky, které jsou aktuálně platné. Všechny důležité informace jsme pro vás shrnuli na našem webu www.kammuzu.cz. Nejpřesnější a aktuální informace najdete také na webu Ministerstva zahraničních věcí www.mzv.cz.

Uleť si s akčními letenkami STUDENT AGENCY na Madeiru. Letenky online a na pár kliknutí!