Nejlevnější letenky Florida

Navštivte Floridu, jeden z nejlidnatějších států USA, který je také nazýván jako“Sunshine State“. Kromě slunečních paprsků na přepychových plážích, všech vodních sportů, jež vás napadnou, jsou vám na Floridě k dispozici také přírodní rezervace, golfové areály anebo si pobyt můžete zpříjemnit návštěvou některé z hokejových hal na zápase NHL. Mezi nejvyhledávanější pláže patří Miami Beach, Palm Becha nebo Daytona Beach.

 


Při návštěvě Floridy rozhodně nevynechejte:

MIAMI

Nejznámější město Floridy, které je ovlivněno Latinskou Amerikou. Díky spojení s Jižní Amerikou má pestrý charakter lidí, jídla, kultury i stylů. Krom azurového moře a palem je město vyhlášené obchodními centry, restauracemi, bary, nočním životem a festivaly. Milovníci architektury nesmí vynechat čtvrť Art Deco, kde je přes 800 budov v tomto stylu.

 

TAMPA

Přístavní město, kde se míchá bohatá historie s moderním urbanistickým stylem. Od sluníčka si můžete odpočnout při fotbale nebo hokeji.

 

ORLANDO

Orlando je město s pestrou nabídkou zábavních parků, najdete tu Disney World, MGM Studios, Sea World (nejrozlehlejší akvárium na východním pobřeží), Universal Studios, Universal‘s Islands of Adventurer – poznejte pět ostrovů, kde žijí hrdinové mýtů, legend a komiksů, počínaje Jurským parkem a konče Spidermanem.

 

FORT MYERS

Fort Myers je označováno také jako město palem, kde najdete například dům Thomase Edisona, Henryho Ford nebo proslulý ostrov Sanibel či Captiva.

 

FORT LAUDERDALE

Město s přezdívkou “Benátky Ameriky“ s rozvinutým systémem kanálů a vodní dopravou, je především vyhledáváno kvůli plážím a vodním sportům.

 

KEY WEST

Nejjižnější bod USA, který je omýván vodami Mexického zálivu i Atlantského oceánu s celoročně příjemným počasím. Díky korálovým útesům je vyhledáván potápěči a milovníky vodních sportů. Key West se může pochlubit také krásným historickým centrem nebo mostem dlouhým 11 mil, který spojuje Key Marathon s Key West.

 

EVERGLADES

Unikátní národní park, jež je opravdovou ukázkou tropické džungle v USA. Ohromí vás zatravněné vodní plochy plné ptactva, aligátorů, želv, krabů, šneků, ryb, s velkým cypřišovým lesem nebo kolonií mangrovníku. V močálech, mezi ostrovy se želvami, aligátory a vesničkami indiánů, se můžete projet s průvodcem vznášedly.

 

KENNEDY SPACE CENTER

Vesmírné středisko na mysu Canaveral, které je stále využíváno k dobývání kosmu. Vesmírné středisko je turistům zpřístupněno, uvidíte nejen samotnou odpalovací věž, ale i desítky raket, družic odpalovací základnu nebo výbavu kosmonautů, v trenažéru můžete zkusit simulaci startu, kdy je iluze až na 95% skutečná.