logo-mazur

Našim klientům nabízíme možnost zakoupení parkovacích karet na parkovišti v dosahu vídeňského letiště. K dispozici jsou karty na čtyři, osm, patnáct a dvacet dva dní.

V ceně parkování je zahrnuta přeprava kyvadlovou dopravou z/na příletový terminál vzdálený cca 10 minut jízdy.

Ceník parkování Mazur v dosahu letiště Vienna International Airport

Doba stání Cena
1 - 4 dny 45 EUR*
1 - 8 dnů 56 EUR*
1 - 15 dnů 73 EUR*
1 - 22 dnů 89 EUR*

 

 *Ceník je platný od 15. 4. 2019. Cena bude přepočítána aktuálním kurzem do CZK. Platba tedy bude probíhat v CZK. Kartu je možné vyzvednout osobně v pobočce STUDENT AGENCY nebo zaslat poštou.

 

 

Jak vše funguje?

1

Zakoupení parkovací karty

Rezervujte si parkování online společně s letenkou nebo v pobočkách STUDENT AGENCY, telefonicky 542 42 42 42 či prostřednictvím e-mailu.

2

Úhrada

Klienti mají možnost hradit parkovací karty platební kartou online, převodem nebo hotově na základě obdržených platebních pokynů.

3

Příjezd na parkoviště

Adresa parkoviště: Hainburger Bundesstraße 143, 2320 Schwechat, Rakousko

Při příjezdu k příslušnému parkovacímu zařízení vyjměte parkovací lístek (stiskněte tlačítko Ticket), poté se zvedne závora. Parkovací lístek s datem vjezdu chraňte před působením světla, horka a vlhka. Pokračujte dál na parkoviště. Najděte si volné parkovací místo a zaparkujte vozidlo.

V přední části areálu parkoviště (na malém kruhovém objezdu, na konci řady 12) je zastávka autobusu, který vás odveze zdarma až k terminálu. Autobus má několik zastávek a cesta trvá pouze 10 minut.

Poloha parkoviště: parkoviště Mazur se nachází mezi letištěm Vienna International Airport a Schwechatem, přímo na silnici B9. Na parkoviště se tedy snadno dostanete po silnici S1, dálnici A4 nebo po spolkové silnici B9. GPS souřadnice: N 48° 07‘ 42‘‘, E 16° 32‘ 27‘.

4

Před opuštěním parkoviště

Po vašem příletu na letiště projděte východem vedle McDonald´s Restaurant. Autobusová zastávka kyvadlové dopravy se nachází na Bus Station 1. Autobusy přijíždí pouze k příletovým terminálům.

Před opuštěním parkoviště vložte parkovací lístek do automatické pokladny a zobrazí se vypočítaný parkovací poplatek. Nyní vsuňte parkovací kartu, kterou jste obdrželi od STUDENT AGECY jako platební prostředek, částka se odpovídajícím způsobem sníží/vynuluje. Při překročení předplacené doby vám automat vypočítá doplatek.

Vyjměte parkovací lístek, který byl překódován pro výjezd a v příslušné době (zpravidla 20 min, u vzdálených parkovišť o něco déle) vám umožní otevření závory u výjezdu.

 

Kyvadlová doprava z/na letiště Vienna International Airport:

 

Za pouhých 10 minut jste z parkoviště na příletovém terminálu terminálu. Platný jízdní řád do 31. prosince 2019 najdete níže. Kyvadlová doprava je obsluhována v intervalech:

  • denní provoz (05:30 – 23:30): každých 15 nebo 30 minut
  • noční provoz (00:20 – 05:20): každých 20 minut

 

Jízdní řád: Mazur => Terminal

Jízdní řád: Terminal => Mazur