Vítáme vás na palubě Austrian Airlines!

Leťte s rakouskou národní leteckou společností Austrian Airlines z Vídně nebo Prahy do celého světa. Udělejte si konečně pořádnou dovolenou! Vyberte si z více než 120 destinací a vydejte se do evropských metropolí, Ameriky, ale i dalších destinací po celém světě.

 

Využijte nejlepší tarif, který nabízíme z Vídně do Los Angeles.

Ať už se jedná o obchodní schůzku nebo skvělou dovolenou ve Spojených státech amerických, let rezervovaný s aerolinkami skupiny Lufthansa vám vždy zaručí pohodlnou a bezpečnou cestu do požadované destinace. Vaše pohodlí a pohoda jsou nejvyšší prioritou každého letu po celou dobu, kterou strávíte na palubě.

V Severní Americe se nacházejí vzrušující prázdninové destinace, které vás nabádají k prozkoumání své historie, kultury a objevování místní kuchyně. Ať už se jedná o dovolenou nebo služební cestu – letecké společnosti skupiny Lufthansa a partneři Atlantic Joint Venture vám zaručeně najdou ty nejvýhodnější lety pro jakoukoli vaši cestu. 

Objevte Severní Ameriku, vychutnejte si exkluzivní jídlo za letu a nechte se hýčkat nejmodernější zábavou.

 

    logo-OS 

New York

 

Podmínky

 • prodej: do vyprodání volných míst
 • konkrétní podmínky jsou uvedeny v průběhu online rezervace
 • u nás platba kartou BEZ POPLATKU!

 

 

Ekonomická třída

Sedadla v této třídě jsou o šířce 44 cm a rozestupy mezi řadami přibližně 80 cm s možností sklopení, což vám zaručí dostatek pohodlí. Během letu si můžete pochutnat na občerstvení a chutném menu cateringové společnosti DO & CO. U vzdálenějších destinací budete mile překvapeni nápojem a drobným pečivem, které je servírováno ihned po startu letadla.

 

Business třída

Pohodové cestování začíná již před odletem a to přednostním odbavením. Pro krátké a střední vzdálenosti cestujícím zajistí pohodlí ergonomicky řešené elegantní sedadlo, přičemž vedlejší sedadlo v business třídě zůstává volné. U dálkových letů představuje mimořádný zážitek na palubě letadla Austrian Airlines téměř dvoumetrové, do vodorovné polohy sklopitelné sedadlo s masážní funkcí, gurmánské menu firmy DO & CO složené z několika chodů. Každé sedadlo je vybaveno vlastní obrazovkou pro sledování filmů, poslech hudby apod.

 

 Leťte s Austrian Airlines     Leťte s Austrian Aiorlines     Leťte s Austrian Airlines 

 


Proč letět s Austrian Airlines

 • Austrian Airlines je dceřinou společností Deutsche Lufthansa AG a rakouská národní společnost se sídlem ve Vídni, která byla založena roku 1957
 • operuje lety do více než 130 destinací - Evropa, Kanada, Čína, Indie, USA, Japonsko, Thajsko, Dominikánská republika
 • v roce 2000 se stala členem Star Alliance
 • operuje lety zejména po Evropě, nabízí však také lety do Kanady, Indie, USA, Thajska, Dominikánské republiky
 • na domovském letišti ve Vídni přestoupíte za pouhých 25 minut, což je nejkratší čas na přestup na celém světě
 • flotilu tvoří 82 letounů - 7x Airbus A319-100, 16x Airbus A320-200, 3x Airbus A321-100, 3x Airbus A321-200, 6x Boeing 767-300ER, 5x Boeing 777-200ER, 6x Embraer 195, 6x Fokker 70, 12x Fokker 100
 • v roce 2019 získala letecká společnost prestižní ocenění v hodnocení Skytrax "World's Best Premium Economy Class Catering", "Best Business Class Catering in Europe" a "Best Cabin Crew in Europe"
 • Austrian Airlines vyhrály Skytrax „Nejlepší personál letecké společnosti v Evropě 2023“ - toto ocenění získaly Austrian Airlines již posedmé – což opět dokazuje, že cestující vysoce oceňují profesionalitu a pociťují vášeň pro služby a pohostinnost, kterou je tento rakouský vlajkový dopravce známý