Poznejte svět s leteckou společností Brussels Airlines!

 

Poznáváte rádi nová místa? Objevte krásu tří kontinentů s Brussels Airlines. Brussels Airlines je belgická národní letecká společnost provozující lety do Evropy, Afriky a Severní Ameriky. Tak vzhůru za zážitky!

 

Využijte nejlepší tarif, který nabízíme z Prahy do New Yorku.

 

Ať už se jedná o obchodní schůzku v New Yorku nebo skvělou prázdninovou destinaci ve Spojených státech amerických, let rezervovaný s aerolinkami skupiny Lufthansa vám vždy zaručí pohodlnou a bezpečnou cestu z České republiky do požadované destinace. Vaše pohodlí a pohoda jsou nejvyšší prioritou každého letu po celou dobu, kterou strávíte na palubě.

V Severní Americe se nacházejí vzrušující prázdninové destinace, které vás nabádají k prozkoumání své historie, kultury a objevování místní kuchyně. Ať už se jedná o dovolenou nebo služební cestu – letecké společnosti skupiny Lufthansa a partneři Atlantic Joint Venture vám zaručeně najdou ty nejvýhodnější lety pro jakoukoli vaši cestu.

Objevte Severní Ameriku, vychutnejte si exkluzivní jídlo za letu a nechte se hýčkat nejmodernější zábavou.

Brussels_735x220 

 

O společnosti Brussels Airlines

Belgická letecká společnost Brussels Airlines je jednou ze 4 aerolinií sítě skupiny Lufthansa. Spojuje bruselské letiště s hlavními evropskými městy a nabízí spojení do 85 destinací, z nichž 17 destinací je v Sub-saharské Africe. Tato společnost zaměstnává 3 200 lidí a provozuje 40 letadel.

Cílem společnosti Brussels Airlines je vypouštět do roku 2030 o 50 % méně CO2 ve srovnání s rokem 2019 a plánuje být uhlíkově neutrální do konce roku 2050. Tato letecká společnost se účastní projektu Stargate vedeného bruselským letištěm, a je tak součástí testovacího projektu pro udržitelné letectví přímo na své domovské základně.


Letecká společnost navíc v roce 2021 podepsala Dohodu o cirkulárním hospodářství Antverpské manažerské školy. V roce 2023 bruselské aerolinie zařazují do provozu tři nejmodernější Airbusy A320neo, které letecké společnosti umožňují výrazně snížit emise CO2 a hluk na středně dlouhých letech. Kromě toho má letecká společnost za cíl uskutečnit v roce 2023 svůj první let za použití udržitelného leteckého paliva (SAF).


Jako velvyslanec své země otevírají Brussels Airlines Belgii svět a to nejlepší z Belgie otevírají světu, mimo jiné prostřednictvím spolupráce s belgickými hvězdnými šéfkuchaři, belgickými kulinářskými produkty a belgickými ikonami, speciálně malovanými letadly, které ctí belgickou ikonickou osobnost, tým nebo událost na podporu belgické kultury po celém světě.