Leťte se společností LOT za akční ceny!

Využijte speciální ceny letenek a projděte se po varšavském Starém Městě, prohlédněte si Zakázané město v Pekingu nebo si zaletěte na nákupy do USA!

Vydejte se do světa na křídle letadla společnosti LOT Polish Airlines. Využijte zvýhodněné letenky a vydejte se s námi za dobrodružstvím.

Leťte s LOTem a parkujte ZDARMA!

Využijte linku z Ostravy do Varšavy a parkujte na letišti Leoše Janáčka zdarma.
 
• Kupon na PARKOVÁNÍ ZDARMA si vyzvedněte při odbavení na přepážce check-in výměnou za parkovací lístek použitý pro vjezd na parkoviště.
 
• Pokud jste se odbavili on-line, vyzvedněte si kupon na přepážce Informací v odletové hale.
 
• Platí pro parkoviště P5 do 31. 12. 2024.
 

Podmínky pro využití akce „Leťte s LOTem a parkujte ZDARMA“

1. Akce je určena pouze cestujícím na lince Ostrava – Varšava.
2. Akce je platná v období od 29. 3. 2022 do 31. 12. 2024
3. Pro parkování zdarma je určeno parkoviště P5 Letiště Ostrava, a.s.
4. V případě, kdy cestující využije k parkování jiné než určené parkoviště P5, stává se pro cestujícího závazným parkovné dle platného a aktuálního ceníku, uvedeného na webových stránkách letiště.
5. Kupon pro parkování zdarma cestující obdrží při odbavení ke svému letu u odbavovací přepážky na letišti Leoše Janáčka Ostrava výměnou za parkovací lístek použitý pro vjezd na parkoviště.
6. V případě, kdy se cestující ke svému letu odbavil on-line, kupon pro parkování zdarma si může vyzvednout při předložení palubní vstupenky (Boarding Pass) na přepážce Informací v odletové hale letiště Leoše Janáčka Ostrava výměnou za parkovací lístek použitý pro vjezd na parkoviště.
7. V případě, kdy cestující vyzvedne své vozidlo z parkoviště P5 po době ukončení akce, tedy od 1. 1. 2025, stává se voucher vydaný LO a.s. neplatným a cestující hradí parkovné dle platného a aktuálního ceníku, uvedeného na webových stránkách letiště.

Objevte svět na křídlech LOT Polish Airlines

 

 

Podmínky:

  • prodej: do vyprodání volných míst
  • konkrétní podmínky jsou uvedeny v průběhu online rezervace
  • u nás platba kartou BEZ POPLATKU!

 

Proč letět do New Yorku s LOT Polish Airlines?

  • Jedno z nejmodernějších letadel Boeing 787 Dreamliner. Díky tomu, že je extrémně tiché, se můžete na cestě v klidu prospat a užít si pohodlí.
  • Skvělé služby na palubě. Kromě klasické Economy a Business třídy si můžete užít let v pohodlí Premium Economy Class.
  • Ušetříte čas, díky přímé lince jste v New Yorku na to tata.

 

Novinka z flotily LOT 

Do flotily společnosti LOT Polish Airlines přibude šest letadel Boeing 737-8, která budou provozovat lety na krátké a střední vzdálenosti. Všechna letadla dopravce převezme již v říjnu 2022. Jedno z nich bude dodáno z továrny v Seattlu.

 

Nová kvalita cestování – PREMIUM ECONOMY – vysoké pohodlí za výhodnou cenu! 

Třída nabízí lety operované Boeingem B787 Dreamliner z Vídně, Košic a Budapešti do New Yorku a Chicaga.

 

      

 

Cestující v Premium Economy třídě mají k dispozici:

• samostatné check-in pulty a prioritní nástup do letadla
• speciální množství zavazadel (2x23kg + príručná 2x6 kg)
• možnost zakoupit si vstup do Business Lounge

Na palubě si Vaši klienti vychutnají:

• oddělenou prostornou kabinu s 21 sedadlami
• pohodlná sedadla vybavená USB portem a elektrickou zásuvkou
• individuální monitory s palubní zábavou (široký výběr hudby, filmů, dokumentů, her, přístup k informacím o letu)
• vyšší palubní servis a chutné menu servírované na porcelánu s velkým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů

Aktuální ceny letenek v PREMIUM ECONOMY Vám rádi ověří naši specialisté.

 

Třída LOT Business na dálkových letech


Třídu LOT Business Class byla vytvořena s ohledem na vás - světový standard cestování, který zaručuje špičkový cestovní komfort a maximální soukromí ve vzduchu i na zemi.

Objevte výhody cestování business třídou společnosti LOT na dálkových letech

Odpočiňte si před cestou
Cestování je skutečným potěšením již od příletu na letiště. S letenkou LOT Business Class máte přístup do business salonků na všech hlavních letištích po celém světě.

Přednostní služby na letišti
Jako cestující třídy LOT Business máte nárok na přednostní odbavení ve vyhrazeném prostoru, zrychlené odbavení a možnost kdykoli nastoupit do letadla.

Větší zavazadla
Na všech našich mezikontinentálních trasách v business třídě LOT máte nárok na vyšší limit zavazadel. Můžete si vzít 3 x 32 kg odbavených zavazadel.

Cestovní komfort a zábava během letu
Na nepříjemnosti na palubě našich letadel můžete zapomenout! Široká, polohovatelná sedadla doplněná řadou nezbytností, jako jsou měkké deky a polštáře, poskytují vynikající podmínky pro spánek i práci. Všechna sedadla v našich letadlech Dreamliner jsou vybavena elektrickou zásuvkou, portem USB a individuálním systémem palubní zábavy. 

Vynikající menu
Všichni cestující naší business třídy na dálkových letech mají k dispozici skutečné kulinářské hody.

 

Partnerství mezi společnostmi LOT Polish Airlines, členem Star Alliance, a JetBlue Airways (B6)

Partnerství mezi oběma dopravci umožní snadné spojení z/do Evropy z/do USA, například spojení z Bostonu / San Francisca / Seattlu / West Palm Beach do Varšavy a Budapešti.

Společnost LOT Polish Airlines působí v USA od roku 1972 a nabízí služby do více než stovky destinací po celém světě. Společnost JetBlue obsluhuje více než 100 destinací v USA, Kanadě, Latinské Americe a Karibiku.

Cestující mohou nyní využít hladkých a bezproblémových spojení do svých destinací prostřednictvím sítě obou leteckých společností. Dohoda se vztahuje na mnoho oblíbených měst, jako jsou Tampa, Boston, Orlando, Las Vegas, Fort Lauderdale, San Juan (Portoriko) a Santo Domingo (Dominikánská republika).

Jako další výhodu si nyní mohou cestující rezervovat průletovou letenku v rámci jedné letenky s přizpůsobenými podmínkami pro odbavená zavazadla a tarifními podmínkami. Letenky na lety společností LOT a JetBlue jsou již k dispozici.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

LOT Polish Airlines

  • vznik polské národní letecké společnosti se sídlem ve Varšavě se datuje k 1. lednu 1929. Patří tedy k nejstarším aerolinkám
  • od roku 2003 jsou LOT Polish Airlines členem Star Alliance
  • od roku 1998 získávají LOT každý rok ocenění "Nejlepší aerolinie ve střední a východní Evropě", na základě ankety čtenářů prestižního britského cestovatelského časopisu

 

Četná ocenění, která letecká společnost získala jsou motivací pro inovaci, zlepšení a poskytnutí cestujícím pocit bezpečí, komfortu a pohodlí během letu. Flotila LOT patří k jedné z nejmladších a nejmodernějších v Evropě, u dálkových letů má výhradní pozici Boeing 787. Letadla jsou moderní a LOT flotilu tvoří 49 letadel (8x Boeing 787-8, 4x Boeing 737-800 NG, 3x Boeing 737-400, 6x Embraer 195, 12x Embraer 175, 6x Embraer 170, 10x Bombardier Q400) a 8 letadel LOT+Nordica (6x Bombardier CRJ900ER, 2x Bombardier CRJ700ER).