Vychutnejte si Řecko a zažijte nenapodobitelnou atmosféru již na palubě letadla. Leťte s největším řeckým dopravcem
Aegean Airlines. Řecko je zajímavými místy doslova protkáno!
Navštivte přímým letem Athény, město s nejslavnější historií...Rhodos, který předčí svou krásou a zajímavými místy vaše očekávání...slunný ostrov Heraklion nebo krásné, romantické město Chania. Čekají na vás řecké speciality, historické památky a nezapomenutelné pláže řeckých ostrovů.
                                             

    

Podmínky

  • prodej: do vyprodání volných míst
  • konkrétní podmínky jsou uvedeny v průběhu online rezervace
  • U nás platba kartou BEZ POPLATKU!

 

 Aegean Airlines  Aegean Airlines  Aegean Airlines

 

AEGEAN AIRLINES

Aegean Airlines, člen Star Alliance, jsou největší řeckou leteckou společností založenou v roce 1987. Sídlí na letišti v Athénách, další základny má v Soluni, v Larnace nebo v Heraklionu.

Při udílení cen SKYTRAX 2019 World Airline Awards, získala společnost Aegean Airlines titul „Nejlepší regionální letecká společnost v Evropě“ a to již po desáté.

 

V současné době nabízí Aegean v rámci své sítě spojení do 122 mezinárodních destinací ve 44 zemích a současně nabízí spojení do celkem 33 destinací v rámci Řecka. To vše prostřednictvím jedné z nejmladších flotil v Evropě. V zimní sezóně jsou lety Praha - Athény operovány 5 - 7x týdně a Vídeň - Athény každý den.
Na palubě všech mezinárodních letů je podáváno vždy teplé jídlo a k dispozici je nabídka nealko nápojů, piva a vína.

 

Určitě doporučujeme při své návštěvě Řecka navštívit kláštery zvané Meteora, konkrétně Megálou Meteórou , Ayíou Nikoláou , Varlaám a Roussánou, oblíbený luxusní ostrov Santorini nebo snad všem známý ostrov Zakynthos. Pokud už vás nebude bavit lenošení na pláži, vypravte se za řekými božstvy - vystoupejte na bájnou horu Olymp. Za návštěvu určitě stojí nádherné pláže na největším ostrově v Egejském moři - Krétě.