Objevte svět s Aegean Airlines!

Vychutnejte si Řecko s řeckou aerolinkou Aegean Airlines a zažijte nenapodobitelnou atmosféru již na palubě letadla. Řecko je zajímavými místy doslova protkáno! Navštivte přímým letem Athény, město s nejslavnější historií...Rhodos, který předčí svou krásou a zajímavými místy vaše očekávání...slunný ostrov Heraklion nebo krásné, romantické město Chania. Čekají na vás řecké speciality, historické památky a nezapomenutelné pláže řeckých ostrovů. Využijte lety Aegean z Prahy na božské ostrovy za super ceny. 

Akční letenky Aegean Airlines

 AEGEAN AIRLINES

Aegean Airlines, člen Star Alliance, jsou největší řeckou leteckou společností založenou v roce 1987. Sídlí na letišti v Athénách, další základny má aerolinka v Soluni, Larnace nebo Heraklionu.

Při udílení cen SKYTRAX 2019 World Airline Awards, získala společnost Aegean Airlines titul „Nejlepší regionální letecká společnost v Evropě“ a to již po desáté.

 

V současné době nabízí Aegean v rámci své sítě spojení do 155 mezinárodních destinací a 31 spojení do destinací v rámci Řecka. To vše prostřednictvím jedné z nejmladších flotil v Evropě.


Na palubě všech mezinárodních letů je podáváno vždy teplé jídlo a k dispozici je nabídka nealkoholických nápojů, piva a vína.

 

Nezapomeňte při své návštěvě Řecka navštívit kláštery zvané Meteora, konkrétně Megálou Meteórou, Ayíou Nikoláou, Varlaám a Roussánou, oblíbený luxusní ostrov Santorini nebo snad všem známý ostrov Zakynthos. Milovníci vodních radovánek zaručeně musí navštíví nádherné pláže na největším ostrově v Egejském moři - Krétě. Pokud už vás nebude bavit lenošení na pláži, vypravte se za řeckými božstvy - vystoupejte na bájnou horu Olymp.