Leťte do země javorového listu za akční ceny!

Air Canada je největší kanadskou leteckou společností a největším poskytovatelem pravidelných služeb pro cestující na kanadském, na kanadsko-americkém a na mezinárodním trhu směrem do a také z Kanady. Air Canada je zakládajícím členem Star Alliance™, která poskytuje nejkomplexnější síť letecké dopravy na světě.


Mezinárodní síť letecké společnosti je rozšířena na šest kontinentů a více než 80 letišť, na která míří z jejích dopravních uzlů v Torontu, Montrealu, Vancouveru, a nebo také z Calgary a Halifaxu. Průměrně tato aerolinka nabízí více než 150 letů denně. 

Využijte nejlepší tarif, který nabízíme z Prahy do Toronta.

Ať už se jedná o obchodní schůzku v Torontu nebo skvělou prázdninovou destinaci ve Spojených státech amerických, let rezervovaný s aerolinkami skupiny Lufthansa vám vždy zaručí pohodlnou a bezpečnou cestu z České republiky do požadované destinace. Vaše pohodlí a pohoda jsou nejvyšší prioritou každého letu po celou dobu, kterou strávíte na palubě.

V Severní Americe se nacházejí vzrušující prázdninové destinace, které vás nabádají k prozkoumání své historie, kultury a objevování místní kuchyně. Ať už se jedná o dovolenou nebo služební cestu – letecké společnosti skupiny Lufthansa a partneři Atlantic Joint Venture vám zaručeně najdou ty nejvýhodnější lety pro jakoukoli vaši cestu. 

 Objevte Severní Ameriku, vychutnejte si exkluzivní jídlo za letu a nechte se hýčkat nejmodernější zábavou.

 

Air Canada
 

Air Canada

Air Canada Signature Service je komplexní prémiová služba s plně polohovatelnými sedadly, přístupem k letištním concierge službám na mnoha letištích, urychleným odbavením a urychlenou bezpečnostní kontrolou (pokud je k dispozici), přístupem do salonku, přednostním odbavením zavazadel a přednostním nástupem na palubu.

Air Canada Signature Suite poskytovaným pětihvězdičkovým kulinářským zážitkem a nastavila laťku a nový standard pro prémiové cestování v Severní Americe. Nachází se na terminálu 1 v Torontu Pearson a na mezinárodním letišti ve Vancouveru pro vybrané zákazníky Signature Service cestující do mezinárodních destinací.

Třída Premium Economy se vyznačuje zvýšeným komfortem a vybavením a je nabízena u všech širokotrupých letadel: 787 Dreamlinerů, Boeingů 777-300ER a -200LR a Airbusů A330-300.

Preferovaná sedadla jsou nabízena v třídě Economy pro ty, kteří si chtějí dopřát větší prostor mezi sedadly (až o 10 cm více) a pohodlí nastoupit dříve a vystoupit dříve po příjezdu.

 

Oceňované služby a zaměstnanci společnosti Air Canada získali v tomto odvětví řadu vyznamenání, jako je Global Traveler's (2022) - Nejlepší letecká společnost v Severní Americe. Tato letecká společnost také vyhrála ocenění za bezpečnost (OHS Canada, 2022 a APEX, 2021), za rodinné cestování (Wherever Travel, 2022), volnočasové cestování (Global Traveler, 2022), za cestování miléniálů (Trazees, 2022) za svou zprávu o udržitelnosti společnosti (2022) a za angažovanost zaměstnanců a úsilí podporovat rozmanitost (Media Corp, Forbes, Achievers, 2023).

Air Canada se zavázala k ambicióznímu cíli produkce nulových emisí do roku 2050 z celého globálního provozu, čímž demonstruje svůj dlouhodobý závazek prosazovat udržitelnost a ochranu životního prostředí v celém svém podnikání. Aby toho dosáhla, stanovila společnost Air Canada střednědobé cíle snížení emisí skleníkových plynů do roku 2030 ve svém pozemním i leteckém provozu o polovinu ve srovnání se úrovní z roku 2019. Pro více informací navštivte aircanada.com/leaveless.