Buďte v oblacích jako doma a poznejte s ČSA Evropu!

Zažijte půvab a jedinečné památky Paříže, navštivte Madrid plný kulturních památek, galerií s bohatým nočním životem v rytmu flamenca, dopřejte si romantickou plavbu v Benátkách nebo navštivte Barcelonu, město kam se budete chtít vracet.

POZOR! Letecká společnost aktuálně prochází velkou restrukturalizací a je v insolvenčním řízení. Více informací najdete na našem webu zde. Případně přímo na stránkách aerolinky. Rádi vám také nabídneme lety jiných leteckých společností do evropských destinací, se kterými můžete letět bez obav a za obdobné ceny jako s ČSA.

Řím

 

Podmínky

  • prodej: do vyprodání volných míst
  • konkrétní podmínky jsou uvedeny v průběhu rezervace
  • u nás platba kartou BEZ POPLATKU!

 


České aerolinie vám nabízí přímá spojení, díky kterým bude váš let pohodlný a rychlý. Navíc můžete rovněž využít i letecké společnosti ze sítě SkyTeam a vybrat si z široké nabídky destinací, frekvencí a návazných spojení do celého světa.

Aby bylo vaše cestování co nejpohodlnější, rozšířily České aerolinie nabídku služeb o možnost výběru sedadla již v průběhu rezervace letenky. Poplatek za tuto doplňkovou službu se pohybuje od 10 EUR.

Dále je nově k dispozici výběr teplých a studených jídel z Business a Gourment menu od 9 do 13 EUR. Business Menu nabízí identické kompletní menu, které se servíruje na daném letu v cestovní třídě Business. V rámci Gourmet Menu si můžete vychutnávat teplé nebo studené speciality prvotřídní kvality připravené předními českými kuchaři.

 


ČSA

  • ČSA byly založeny 6. října 1923 československou vládou jako Československé státní aerolinie a jsou pátou nejstarší, dosud fungující leteckou společností na světě
  • v roce 1929 se společnost stala členem Mezinárodní sdružení leteckých dopravců (IATA)
  • průměrné stáří letadel flotily ČSA je 9,5 roku České aerolinie v současnosti provozují 14 moderních letounů - 1x Airbus A330-300, 9x Airbus A319-100, 4x ATR72, 3x ATR42
  • české aerolinie jsou členy Mezinárodního sdružení leteckých dopravců (IATA)
  • dopravce je držitelem certifikátu systému environmentálního managementu podle standardu ISO 14001, a kontinuálně od roku 2005 také certifikátu podle požadavků IOSA (IATA Operational Safety Audit) představujících nejpokročilejší bezpečnostní standardy v letecké přepravě
  • společnost patří k síti dvaceti aerolinek mezinárodní aliance SkyTeam