TURKISH AIRLINES Vám nabízí ubytování a Tour Istanbul zdarma

Prohlédněte si Istanbul s průvodcem ZDARMA - využijte šanci a místo čekání na letišti jeďte na TOURISTANBUL!

 

Letecká společnost Turkish Airlines zajišťuje pro své cestující komfort a pohodlí ve všech směrech. Jestliže u vámi zvoleného letu neexistuje návazné spojení při přestupu, můžete využít ubytování ZDARMA.

• využít ubytování zdarma je možné v případě, že doba mezi mezinárodními lety při přestupu v Istanbulu přesáhne 10 hodin pro economy třídu, 7 hodin pro business třídu
• nárok na bezplatné ubytování zaniká, jestliže existuje jiný návazný spoj (i v případě, že je plně obsazen) v rámci 7 dnů od zvoleného termínu. Doba se vypočítává podle doby přistání letu a odletu návazného letu. Ubytování se poskytuje na maximálně 2 noci. Jestliže dojde změnou letenku ke snížení doby na přestup, nárok na ubytování zaniká. Hootel je k dispozici pouze cestujícím, kteří přilétají z mimo území Turecka a návazný let je operován opět mimo území Turecka.
• po příletu do Istanbulu cestující kontaktuje pro rezervaci hotelu „Turkish Airlines Hotel Desk“ v příletové hale letiště.

 

Každý cestující, který letí s leteckou společností Turkish Airlines do jakékoliv destinace (kromě Turecka a Severního Kypru) přes Istanbul a jeho mezipřistání trvá minimálně 6 hodin, má možnost prohlédnout si Istanbul ZDARMA. Na TOURISTANBUL se nemusíte hlásit dopředu, stačí se nahlásit až na letišti.
Využijte šanci a místo čekání na letišti jeďte na TOURISTANBUL!

 

Jak si o TOURISTANBUL zažádat?
Je nutné, abyste měli zakoupenou mezinárodní letenku s Turkish Airlines s přestupem v Istanbulu na mezinárodním letišti Atatürk.
Vaše mezipřistání v Istanbulu musí trvat minimálně 6 hodin (max. 24 hodin) v časovém úseku mezi 9:00 hod. a 18:00 hod.
Nyní stačí jen v letištní hale na mezinárodním letišti Atatürk navštívit Hotel Desk Turkish Airlines 30 minut (nejpozději) před zahájením tour a na tour se nahlásit. Kde Hotel Desk na letišti najdete?

Co vás na TOURISTANBUL čeká?

TOUR 1 (9:00 - 15:00 hod.)*
transfer z letiště Atatürk
snídaně
návštěva Blue Mosque, Hippodrome, German Fountain, Serpentine Culomn, Obelisk of Thedosius, Topkapi Palace, Basilica Cistern
oběd
transfer na letiště Atatürk
Abyste se mohli Tour zúčastnit, váš přílet musí být nejpozději v 8:00 hod. a odlet nejdříve v 16:00 hod.

 

TOUR 2 (12:00 - 18:00 hod.)*
transfer z letiště Atatürk
oběd
pěší procházka z Istiklal Street do Old Pera, návštěva Galata Tower a okolí
transfer na letiště Atatürk
Abyste se mohli Tour zúčastnit, váš přílet musí být nejpozději v 11:00 hod. a odlet nejdříve v 19:00 hod.

 

TOUR 3 (9:00 - 18:00 hod.)*
transfer z letiště Atatürk
snídaně
návštěva Blue Mosque, Hippodrome, German Fountain, Serpentine Culomn, Obelisk of Thedosius, Topkapi Palace, Basilica Cistern, Grand Covered Bazaar
oběd
transfer na letiště Atatürk
Abyste se mohli Tour zúčastnit, váš přílet musí být nejpozději v 8:00 hod. a odlet nejdříve v 19:30 hod.

 

*Uvedené občerstvení a transfer jsou součástí Tour, městem vás provede anglicky hovořící průvodce