Vydejte se za zážitky s leteckou společností Iberia

Rezervujte si akční letenky do Španělska! Iberia je jednou z největších leteckých společností v Evropě. Nechte se okouzlit nejhezčími plážemi na Ibize, poznejte krásy Madridu, navštivte nejkrásnější město Andaluzie Sevillu, zažijte romantiku Valencie nebo si uleťte za velkou louži na Kubu nebo do Mexika.

iberia levné letenky

Zavazadla s leteckou společností Iberia

Ať už si vyberete jakýkoliv tarif, v ceně letenky máte zdarma příruční zavazadlo s rozměry 56x25x45 cm. K tomu si můžete vzít s sebou ještě jedno drobné osobní zavazadlo například notebook, foťák nebo malou kabelku.

Odbavené zavazadlo není zdarma na všech letech, proto si ověřte před nákupem letenky, zda je v ceně letenky nebo si jej musíte dokoupit. Odbavené zavazadlo může vážit až 23 kg a zdarma bývá zejména na zaoceánských letehc. Na letech v rámci Evropy je nutné si většinou odbavené zavazadlo dokoupit.

Odbavení s leteckou společností Iberia

Pokud máte již letenku od Iberia zakoupenou, pak doporučujeme provést odbavení online. Odbavit se online můžete hodinu až 24 hodin před odletem. Pokud se nemůžete odbavit dopředu online, můžete se nechat odbavit přímo na letišti. Iberia tuto službu zatím nezpoplatnila. K odbavení na letišti se můžete dostavit 2 hodiny až 40 minut před odletem.