Akční letenky od KLM

Proč o dovolené jen snít? Rozleťte se do světa s letenkami od KLM! Využijte akční letenky do celého světa!

KLM_03_2023_730x300

 

Leťte na křídlech KLM

Společnost KLM byla založena 7. října 1919 a stala se tak nejstarší leteckou společností na světě, která stále funguje pod svým původním názvem.

KLM a KLM Cityhopper, které přepravují 34,1 milionu cestujících a 621 000 tun nákladu, tvoří srdce skupiny KLM. Prostřednictvím rozsáhlé sítě 92 evropských měst a 70 mezikontinentálních destinací nabízí KLM přímé služby do klíčových ekonomických center po celém světě.

KLM je partnerem aliance SkyTeam, která cestujícím nabízí ještě více možností a společně obsluhuje 1 063 destinací ve 173 zemích. Součástí KLM Group jsou také stoprocentně vlastněné dceřiné společnosti Transavia a Martinair. Transavia je přední nízkonákladová letecká společnost v Nizozemsku, která v roce 2018 přepravila téměř 9 milionů cestujících a operuje z Amsterdamu, Eindhovenu a Rotterdamu.

Na základě principu, že naši lidé jsou klíčem k naší značce, jsme přesvědčeni, že dokážeme dosáhnout rozdílu tím, že budeme našim zákazníkům neustále nabízet nezapomenutelný zážitek. Tato ambice je v naší DNA. Díky upřímné pozornosti, kterou našim cestujícím věnujeme, se cítí uznávaní, spokojení a v pohodě. 

 

Ocenění pro nejlepší leteckou společnost pro cestující

Společnost KLM získala podruhé za sebou ocenění APEX World Class Award jako nejlepší letecká společnost pro cestující. Jedná se o ocenění společnosti APEX a nejvyšší kategorii v rámci jejích celosvětových cen pro letecké společnosti. Představuje výjimečné uznání za úspěchy v oblasti bezpečnosti, pohody zákazníků a udržitelnosti. Vítězové jsou vybíráni na základě celosvětových auditů a hodnocení zákazníků – cestujících.

KLM_oceneni