Vítejte na palubě letecké společnosti KLM!

Proč o dovolené jen snít? Rozleťte se do světa s letenkami od KLM! Využijte akční letenky do Karibiku a USA. Toronto, Mexiko, Panama City, Rio de Janeiro, Zanzibar, New York, Los Angeles, San Francisco, Miami, Chicago a mnoho dalších.

Tak sbalte kufry a hurá za velkou louži.

KLM-680-220

 

Cestování ve třídě Premium Comfort

Hledáte trochu větší výběr, pohodlí a komfort? Cestujte v naší třídě Premium Comfort a užijte si více prostoru v samostatné kabině na mezikontinentálních letech.

Výhody cestování ve třídě Premium economy:

 • Neztrácejte čas čekáním ve frontě; se SkyPriority můžete nastoupit jako jeden z prvních.
 • Pohodlná sedadla se spoustou prostoru pro nohy. Cestovat budete v tiché kabině s pouhými 21 až 28 sedadly – ​​zcela oddělené od ekonomické a obchodní třídy.
 • Efektivní trávení času. U většiny letů můžete své zařízení nabíjet napájením v sedadle (110 V nebo USB-A nebo C).
 • Prémiové jídlo. Vyberte si ze 3 lahodných jídel a spojte svá oblíbená jídla s vybranými víny a likéry.
 • V letadlech KLM se můžete osvěžit ovocným džusem, nealkoholickým nápojem, pivem nebo vínem, kávou i čajem.
 • Vaše komfortní sada. Na sedadle najdete sadu vybavení s některými nezbytnostmi, jako je zubní kartáček, maska ​​na spaní a špunty do uší.
 • Našli jste nálepku WiFi? Stále více našich letů má WiFi. Můžete poslat zprávu kolegům, přátelům a rodině – zdarma!
 • Sledujte oblíbené filmy a televizní pořady na palubním zábavním systému

 

Ocenění pro nejlepší leteckou společnost pro cestující

Společnost KLM získala podruhé za sebou ocenění APEX World Class Award jako nejlepší letecká společnost pro cestující. Jedná se o ocenění společnosti APEX a nejvyšší kategorii v rámci jejích celosvětových cen pro letecké společnosti. Představuje výjimečné uznání za úspěchy v oblasti bezpečnosti, pohody zákazníků a udržitelnosti. Vítězové jsou vybíráni na základě celosvětových auditů a hodnocení zákazníků – cestujících.

KLM_oceneni

 

Cestování v Business třídě

Cestujte stylově, leťte Business Class. Budete mít více soukromí, pohodlí, vysoce kvalitní jídlo a pití, a plnou pozornost našeho palubního personálu. A jako další výhoda, můžete udělat spoustu práce.

 

 

Výhody cestování v Business class: 

 • Žádné čekání ve frontě. SkyPriority vás opravňuje k nástupu na palubu jako jeden z prvních. 
 • Více soukromí. Na letech v rámci Evropy jsou prostřední sedadla blokována (pokud je to možné). Vždy máte sedadlo u okna nebo uličky s větším prostorem pro nohy.
 • Odpočívejte a relaxujte. Na dálkových letech můžete spát a odpočívat na rovném, plně sklopeném sedadle. Raději byste se věnovali práci? Máte veškerý prostor, který potřebujete.
 • Efektivní trávení času. U většiny letů můžete své zařízení nabíjet napájením v sedadle (110 V nebo USB-A nebo C).
 • Máte chuť na špamaňské, nebo raději džus? Jakmile se všichni usadí, přivítáme vás sklenkou šampaňského nebo pomerančovým džusem. Během letu nabízíme více teplých a studených nápojů.
 • Vychutnejte si lahodná jídla vytvořená špičkovým holandským šéfkuchařem Jonniem Boerem. Bude vám také nabídnuto různé občerstvení a nápoje.
 • Vaše komfortní sada. Na sedadle najdete sadu vybavení s některými nezbytnostmi, jako je zubní kartáček, maska ​​na spaní a špunty do uší.
 • Našli jste nálepku WiFi? Stále více našich letů má WiFi. Můžete poslat zprávu kolegům, přátelům a rodině – zdarma!
 • Sledujte oblíbené filmy a televizní pořady na palubním zábavním systému.
 • Něco na památku. Než vystoupíte z letadla, získáte ikonické miniaturní domečky Delft Blue naplněné holandským ginem.

 

Leťte na křídlech KLM

Společnost KLM byla založena 7. října 1919 a stala se tak nejstarší leteckou společností na světě, která stále funguje pod svým původním názvem.

KLM a KLM Cityhopper, které přepravují 34,1 milionu cestujících a 621 000 tun nákladu, tvoří srdce skupiny KLM. Prostřednictvím rozsáhlé sítě 92 evropských měst a 70 mezikontinentálních destinací nabízí KLM přímé služby do klíčových ekonomických center po celém světě.

KLM je partnerem aliance SkyTeam, která cestujícím nabízí ještě více možností a společně obsluhuje 1 063 destinací ve 173 zemích. Součástí KLM Group jsou také stoprocentně vlastněné dceřiné společnosti Transavia a Martinair. Transavia je přední nízkonákladová letecká společnost v Nizozemsku, která v roce 2018 přepravila téměř 9 milionů cestujících a operuje z Amsterdamu, Eindhovenu a Rotterdamu.

Na základě principu, že naši lidé jsou klíčem k naší značce, jsme přesvědčeni, že dokážeme dosáhnout rozdílu tím, že budeme našim zákazníkům neustále nabízet nezapomenutelný zážitek. Tato ambice je v naší DNA. Díky upřímné pozornosti, kterou našim cestujícím věnujeme, se cítí uznávaní, spokojení a v pohodě.