Akční letenky ve třídě Premium Comfort od KLM

Proč o dovolené jen snít? Rozleťte se do světa s letenkami od KLM! Využijte akční letenky do Karibiku a USA. Toronto, Mexiko, Las Vegas, Chicago a další destinace.

Tak sbalte kufry a vydejte si splnit své cestovatelské sny v pohodlí Premium Comfort třídy od KLM.

KLM_03_2023_730x300

Cestování ve třídě Premium Comfort

Hledáte trochu větší výběr, pohodlí a komfort? Cestujte v naší třídě Premium Comfort a užijte si více prostoru v samostatné kabině na mezikontinentálních letech.

*Lety třídy Premium Comfort jsou operovány pouze z Amsterdamu do Severní Ameriky. Pro lety v rámci Evropy není Premium Comfort třída nabízena.

Výhody cestování ve třídě Premium Comfort:

  • Neztrácejte čas čekáním ve frontě; se SkyPriority můžete nastoupit jako jeden z prvních.
  • Pohodlná sedadla se spoustou prostoru pro nohy. Cestovat budete v tiché kabině s pouhými 21 až 28 sedadly – ​​zcela oddělené od ekonomické a obchodní třídy.
  • Efektivní trávení času. U většiny letů můžete své zařízení nabíjet napájením v sedadle (110 V nebo USB-A nebo C).
  • Prémiové jídlo. Vyberte si ze 3 lahodných jídel a spojte svá oblíbená jídla s vybranými víny a likéry.
  • V letadlech KLM se můžete osvěžit ovocným džusem, nealkoholickým nápojem, pivem nebo vínem, kávou i čajem.
  • Vaše komfortní sada. Na sedadle najdete sadu vybavení s některými nezbytnostmi, jako je zubní kartáček, maska ​​na spaní a špunty do uší.
  • Našli jste nálepku WiFi? Stále více našich letů má WiFi. Můžete poslat zprávu kolegům, přátelům a rodině – zdarma!
  • Sledujte oblíbené filmy a televizní pořady na palubním zábavním systému.

 KLM_03_2023_730x300_2

 

 

Leťte na křídlech KLM

Společnost KLM byla založena 7. října 1919 a stala se tak nejstarší leteckou společností na světě, která stále funguje pod svým původním názvem.

KLM a KLM Cityhopper, které přepravují 34,1 milionu cestujících a 621 000 tun nákladu, tvoří srdce skupiny KLM. Prostřednictvím rozsáhlé sítě 92 evropských měst a 70 mezikontinentálních destinací nabízí KLM přímé služby do klíčových ekonomických center po celém světě.

KLM je partnerem aliance SkyTeam, která cestujícím nabízí ještě více možností a společně obsluhuje 1 063 destinací ve 173 zemích. Součástí KLM Group jsou také stoprocentně vlastněné dceřiné společnosti Transavia a Martinair. Transavia je přední nízkonákladová letecká společnost v Nizozemsku, která v roce 2018 přepravila téměř 9 milionů cestujících a operuje z Amsterdamu, Eindhovenu a Rotterdamu.

Na základě principu, že naši lidé jsou klíčem k naší značce, jsme přesvědčeni, že dokážeme dosáhnout rozdílu tím, že budeme našim zákazníkům neustále nabízet nezapomenutelný zážitek. Tato ambice je v naší DNA. Díky upřímné pozornosti, kterou našim cestujícím věnujeme, se cítí uznávaní, spokojení a v pohodě. 

 

Ocenění pro nejlepší leteckou společnost pro cestující

Společnost KLM získala podruhé za sebou ocenění APEX World Class Award jako nejlepší letecká společnost pro cestující. Jedná se o ocenění společnosti APEX a nejvyšší kategorii v rámci jejích celosvětových cen pro letecké společnosti. Představuje výjimečné uznání za úspěchy v oblasti bezpečnosti, pohody zákazníků a udržitelnosti. Vítězové jsou vybíráni na základě celosvětových auditů a hodnocení zákazníků – cestujících.

KLM_oceneni