Hledáte levnou letenku? Vyberte si z akčních letenek Ryanair

Procestujte Evropu křížem krážem. Letecká společnost Ryanair nabízí nejlevnější letenky do více než 40 zemí. Za pár korun tak můžete letět za zážitky s průkopníkem nízkonákladových letů v Evropě. Na našem webu najdete širokou nabídku letenek Ryanair z Prahy, Vídně, ale i dalších evropských letišť.

Vážení cestující,

rádi bychom vás informovali o omezení prodeje letenek nízkonákladového dopravce Ryanair.

Aktuálně nejsou tyto lety v nabídce žádného z našich on-line systémů.

Spojení vám však rádi nabídneme a letenky zakoupíme po zaslání požadavku na e-mail: info@studentagency.cz, případně se na nás můžete obrátit na tel. čísle 542 42 42 42, případně navštivte naši pobočku v Praze, Brně nebo Ostravě.

kevin-hackert-hs6avuQIUWs-unsplash

Nenašli jste svou vysněnou destinaci? Nezoufejte, použijte náš jedinečný vyhledávač letenek na www.studentagency.cz. Stačí pár kliknutí a vyhledáme pro vás nejvhodnější letenku!

 

Co vás čeká na palubě letecké společnosti Ryanair

Ryanair je považován za průkopníka nízkonákladových letů. Tato irská aerolinka má základnu na letišti v Dublinu a zajišťuje letecké spojení do více než 40 zemí Evropy. V případě, že se rozhodnete s Ryanairem letět, máte jistotu, že let bude operován leadlem Boeing 737-800, kterých má letecká společnost více než 300. Průměrné stáří letadel ve flotile Ryanair je 5,5 roku. Díky vyjednávání a tlaku na snižování cen se podíváte po celé Evropě doslova za pár kaček. Ryanair využívá převážně letiště, která jsou na okrajích měst, aby tak dosáhl nižších poplatků a snížil ceny letenek pro cestovatele.

Online Check-in u Ryanairu

Online check-in u letecké společnosti Ryanair je k dispozici 24 až 2 hodiny před odletem. V případě, že si zakoupíte také "místenku" na sedadlo, můžete check-in uskutečnit již 60 dní před odletem.

Pokud online chceck-in nestihnete, je možné se odbavit také přímo na letišti. Tato služba je ale zpoplatněna.

Často kladené dotazy a komplikace, které mohou vzniknout při odbavení letenek Ryanair

Aby byla vaše cesta bez komplikací od začátku až do konce, prosím prostudujte si důkladně důležité informace k odbavení k vašemu letu s leteckou společností Ryanair. Sepsali jsme pro vás postup při online odbavení a řešení komplikací, které se v případě letecké společnosti Ryanair často objevují. Veškeré informace najdete zde.

Zavazadla u letecké společnosti Ryanair

V ceně letenky Ryanair je vždy příruční zavazadlo zdarma. Maximální rozměry příručního zavazadla jsou 40 x 25 x 20 cm. Pokud potřebujete na cestu větší zavazadlo, je nutné si zakoupit přednostní nástup nebo další zavazadlo.

V případě, že si zakoupíte prioritní nástup do letadla, můžete si s sebou vzít kromě příručního zavazadla, také větší palubní zavazadlo, a to o maximální váze 10 kg a s rozměry 55 x 40 x 20 cm.

K letence je možné si zakoupit také odbavené zavazadlo s hmotnostním limitem až 20 kg. Podmínkou je, že součet všech tří stran odbaveného zavazadla nepřesáhne 158 cm.

Ocenění letecké společnosti Ryanair

2016 - Největší letecká společnost v Evropě podle přepravených cestujících.