Vyberte si nabídky nejlevnějších letenek nízkonákladové letecké společnosti Wizz Air

Už vás to doma nebaví? Chybí vám cestování? Mrkněte na nabídku letenek Wizzair a rezervujte letenky za pár kaček. Stačí sbalit kufry a hurá za zážitky. Chcete mít jistotu? Pak si k letence rezervujte i pojištění. Máme pro vás připravené speciální pojištění pro cestování v době pandemie, které kryje COVID-19, včetně storna a karantény. A vy tak můžete cestovat bez starostí. Více informací o pojištění najdete zde.

Nejlevnější letenky Wizz Air

Nenašli jste svou vysněnou destinaci? Nezoufejte použijte náš jedinečný vyhledávač letenek na www.studentagency.cz. Stačí pár kliknutí a vyhledáme pro vás nejvhodnější letenku!

 

Co vás čeká na palubě letecké společnosti Wizz Air

Wizz Air je maďarská nízkonákladová letecká společnost, která vznikla v roce 2003. Snahou Wizz Airu je klientům nabídnout nejlevnější letenky po Evropě, ale i do Asie a středomoří. Wizz Air má své základny na několika letištích po celé Evropě, například v Budapešti, v Polsku nebo v Londýně. Základny jsou převážně na letištích na okrajích měst tak, aby Wizz Air mohl docílit co nejnižších letištních poplatků a tím i nejlevnějších letenek. Ceny letenek si můžete jednoduše porovnat s dalšími aerolinkami díky našemu unikátnímu vyhledávači letenek. Rezervujte si svoji cestu za zážitky se STUDENT AGENCY a Wizz Air online a na pár kliknutí.

Wizz Air operuje své lety převážně letadly A320 a A321. Na palubě je pouze jedna cestovní třída s koženými sedačkami. Cestující si mohou za poplatek zakoupit během letu občerstvení a drobné dárky z Wizz Boutique. K dispozici je také časopis Wizz Air, který je plný inspirace a nápadů pro vaše cesty.

Online Check-in u Wizz Air

Online Check-in je možný 48 až 3 hodiny před odletem a je zcela zdarma. V případě, že si zakoupíte zpáteční letenku s návratem do 15 dní od online check-inu, je možné provést check-in pro oba směry najednou.

Zavazadla u letecké společnosti Wizz Air

V ceně každé letenky je zdarma příruční zavazadlo s maximální velikostí 40 x 30 x 20 cm a hmotností do 10 kg. V případě, že si zakoupíte k letence navíc Wizz Priority, můžete si vzít s sebou na cestu dvě zavazadla o velikosti 55 x 40 x 23 cm a 40 x 30 x 20 cm.

Dokoupit si můžete také odbavené zavazadlo, které je během letu umístěno v nákladovém prostoru letadla. Cena odbaveného zavazadla se odvíjí od varianty, kterou si vyberete. Na výběr budete mít varianty 10 kg, 23 kg nebo 32 kg.