Začněte svou dovolenou na křídlech Swiss International Air Lines

Aerolinka je vlajkovou lodí Švýcarska a můžete s ní letět do více než stovky destinací po celém světě. Švýcarsko je zemí, která je domovem nádherných hor a lyžování je tady jako doma. Lyžování ve Swiss International Air Lines prostě milují, proto vaše lyžařské nebo snowboardové vybavení s vámi letí úplně zadarmo.

Využijte nejlepší tarif, který nabízíme z Prahy do Miami.

Ať už se jedná o obchodní schůzku v Miami nebo skvělou prázdninovou destinaci ve Spojených státech amerických, let rezervovaný s aerolinkami skupiny Lufthansa vám vždy zaručí pohodlnou a bezpečnou cestu z České republiky do požadované destinace. Vaše pohodlí a pohoda jsou nejvyšší prioritou každého letu po celou dobu, kterou strávíte na palubě.

V Severní Americe se nacházejí vzrušující prázdninové destinace, které vás nabádají k prozkoumání své historie, kultury a objevování místní kuchyně. Ať už se jedná o dovolenou nebo služební cestu – letecké společnosti skupiny Lufthansa a partneři Atlantic Joint Venture vám zaručeně najdou ty nejvýhodnější lety pro jakoukoli vaši cestu. 

Objevte Severní Ameriku, vychutnejte si exkluzivní jídlo za letu a nechte se hýčkat nejmodernější zábavou.

 

Leťte na křídlech Swiss se STUDENT AGENCY  

Swiss Airlines

Největší švýcarská aerolinka Swiss International Airlines je členem Star Alliance a patří do skupiny Deutsche Lufthansa AG. Letecká společnost nabízí lety do více než 100 destinací na světě. Své základny má v Curychu a Ženevě.

Nejlevnější letenky Swiss Airlines

Rezervujte si letenky díky našemu unikátnímu vyhledávači letenek. Stačí zadat destinaci a termín a vybrat si nejlevnější letenku. Se STUDENT AGENCY máte jistotu, že se o vás postaráme! K dispozici máte helplinku v češtině a naše zákaznické centrum vám v případě potřeby poradí s výběrem nebo dotazy k letu.