Objevte Ameriku s United Airlines!

Zaleťte si za velkou louži na křídlech největší americké letecké společnosti United Airlines. United nabízí bezkonkurenční možnost cesty do více než 280 míst napříč Severní a Jižní Amerikou.

 

Využijte nejlepší tarif, který nabízíme do San Francisca.

Ať už se jedná o obchodní schůzku v San Franciscu nebo skvělou prázdninovou destinaci ve Spojených státech amerických, let rezervovaný s aerolinkami skupiny Lufthansa vám vždy zaručí pohodlnou a bezpečnou cestu do požadované destinace. Vaše pohodlí a komfort jsou nejvyšší prioritou každého letu po celou dobu, kterou strávíte na palubě.

V Severní Americe se nacházejí vzrušující prázdninové destinace, které vás nabádají k prozkoumání své historie, kultury a objevování místní kuchyně. Ať už se jedná o dovolenou nebo služební cestu – letecké společnosti skupiny Lufthansa a partneři Atlantic Joint Venture vám zaručeně najdou ty nejvýhodnější lety pro jakoukoli vaši cestu. 

Objevte Severní Ameriku, vychutnejte si exkluzivní jídlo za letu a nechte se hýčkat nejmodernější zábavou.

United Airlines

Podmínky

 • prodej do vyprodání volných míst
 • konkrétní podmínky jsou uvedeny v průběhu online rezervace
 • u nás platba kartou BEZ POPLATKU!

Příjezd do / z New Yorku je s United snadnější než kdy jindy
Mezinárodní letiště New York / Newark Liberty je jedním ze sedmi amerických hubů spojených s více než 280 destinacemi po celé Americe. Společnost United má více letů do více destinací po celém světě než jakákoli jiná letecká společnost z Newarku. Společnost United Airlines nabízí přibližně 73 denních nepřetržitých letů do 68 mezinárodních destinací a 323 denních letů do 94 destinací po celých Spojených státech.

Buďte v centru New Yorku asi za 30 minut
Newark je blíže k Manhattanu než než letiště JFK s rychlejším a snadnějším přístupem. Příjezd do Big Apple je snadnější než kdykoli předtím. Z Newarku je cesta rychlejší a to buď "rideshare" nebo taxíkem na většinu míst Manhattanu ve srovnání s JFK a pouhých 30 minut vlakem přes stanici Penn. A s nejmodernějším terminálem s jedinečnými jídelnami a nákupními zážitky, Newark je přední bránou New Yorku na Manhattan.


United Airlines

 • letecká společnost United Airlines byla založena v roce 1926, svou základnu mají na letišti O'Hare International Airport v Chicagu
 • denně operuje přibližně 4 600 letů denně na 357 letištích na pěti kontinentech
 • V roce 2017 společnost United a United Express provozovala více než 1,6 milionu letů s více než 148 miliony zákazníků
 • DC United provozuje 757 hlavních letadel a letecké společnosti United Express provozují 551 regionálních letadel - Airbus A319, Airbus A320, Boeing 737, Boeing 757 Boeing 767,Boeing 777-200, Boeing 747-400, Boeing 787-8
 • V roce 2019 získala letecká společnost United Airlines prvenství v prestižním hodnocení Skytrax v následujících kategoriích - World's Best Business Class Lounge, Best Business Class Seat in North America, Most Improved Airline in North America
 • United airlines byla vybrána v roce 2015 Webby Award pro svou špičkovou mobilní aplikaci, byla stažena více než 21 milionkrát
 • dopravce byl 12x po sobě zvolen vítězem pro svůj nejlepší Frequent Flyer Program časopisem Global Traveler
 • United Airlines je členem Star Alliance, v roce 2018 získala v prestižním hodnocení Skytrax prvenství v kategorii "Best Business Class Lounge in the USA". 

     

 

United Polaris Lounge

Zákazníci cestující v United Polaris business a první třídě se budou moci před cestou občerstvit a spočinout v United Polaris salonku, který se nachází na letišti v New Yorku/Newarku (EWR). Od nevšedního osvětlení přes unikátní uměleckou tvorbu až po přípravu cocktailu je nový EWR salonek inspirován energií Newarské/New Yorské metropole a vzrušujícími destinacemi, do kterých se odsud létá.