Asistence česky mluvícího lékaře na cestách TravelMedik

Na cestu bez obav

Asistence česky mluvícího lékaře na vašich cestáchexkluzivně nyní jen u STUDENT AGENCY.

Mějte pro případ zdravotního problému na vašich cestách jednoduchou možnost konzultace s česky hovořícím odborným lékařem, který s vámi prodiskutuje symptomy a poskytne informace k aktuálním potížím.

Hoďte za hlavu obavy ze zdravotnických zařízení v zahraničí z důvodu jazykové bariéry, či z nedůvěry v kvalitu zdravotní péče.

Cestujte s dětmi, rodinou a blízkými s vědomím, že v případě, kdy to bude nutné, máte s kým v češtině zkonzultovat zdravotní problémy, ať už vlastní, či blízkých, v pohodlí ubytování a s českým lékařem. TravelMedik asistenční služba je na vašich cestách k dispozici 24/7.

Vy si užívejte dovolenou, TravelMedik vám kryje záda!

 jak_tavelmedik_funguje

Jak asistenční služba funguje?

Aby Vám TravelMedik fungoval jak má, je potřeba mít vždy mobilní telefonní číslo (pokud používáte lokální/koupenou simkartu, je potřeba tam uvést toto číslo) a přístup k datům.

V případě, že nastane na vaší cestě zdravotní problém a potřebujete konzultaci, navštívíte speciální web stránku TravelMedik, kde ověříte po zadání identifikačních údajů svůj nárok na službu. Tento unikátní odkaz a informace o postupu dostanete v potvrzení po nákupu služby.

Po ověření na této webové stránce obratem obdržíte formou SMS odkaz, který vás propojí s chytrým on-line zdravotním formulářem, kde uvedete příznaky a aktuální informace o zdravotním problému.

Je to krátký a jednoduchý proces plně v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Vaše data jsou s námi v naprostém bezpečí.

Informace z formuláře zhodnotí zdravotnický personál a předá dle potřebné odbornosti přísušnému lékaři (např. pediatr, internista, praktik atp.)

on-line konzultace s lekarem

On-line konzultace s lékařem

Lékař se seznámí s formulářem a během několika minut je připraven k videohovoru. Přijde vám druhá sms zpráva s dalším odkazem. Kliknutím na odkaz vstoupíte do virtuální čekárny, kde čekáte na spojení s lékařem. Během několika málo okamžiků se s ním spojíte a konzultujete váš zdravotní problém.

Po ukončení konzultace lékař připraví záznam z konzultace, uloží ji do interního systému (povinnost ze zákona), a tato je automaticky archivována a odeslána na váš e–mail. Upozorňujeme, že se nestáváte automaticky pacientem příslušného lékaře, takže žádné obavy.

Jde pouze o konzultaci zdravotního problému a doporučení řešení vzhledem k situaci a místu, kde se právě nacházíte.

Na základě GPS polohy nebo informace o vaší lokaci systém připraví orientační překlad pro místního lékaře. Budete tak mít záznam z konzultace v češtině a orientační překlad do angličtiny a místního jazyka.

Co poskytne

Co vám TravelMedik poskytne

Nepřetržitou možnost videokonzultace zdravotního problému/stavu s lékařem potřebné odbornosti a doporučený postup při neakutních zdravotních obtížích. Vysvětlení příznaků onemocnění a možná řešení situace s ohledem na okolnosti. Konzultaci lékařské zprávy a výsledků laboratorního vyšetření, pokud již proběhlo v rámci pobytu. Informace o účinných látkách předepsaného léku. Rada, jak vhodný lék v místě pobytu získat.

Zápis z konzultace s odborným lékařem v češtině, angličtině a případně v jazyce země, ve které se nacházíte. Žádný z těchto výstupů nenahrazuje lékařskou zprávu. Překlady do angličtiny a lokálního jazyka jsou jen orientační.

kolik bude stát

Kolik služba TravelMedik stojí?

U STUDENT AGENCY, jediném místě, kde si můžete nyní asistenční službu TravelMedik k zájezdu zakoupit, ji pořídite od 1. 6. 2024 do 30. 9. 2024 za unikátní cenu!

Cena pro jednotlivce 299 Kč 199 Kč

Výše uvedená cena je za jednu osobu na celou délku pobytu, ke kterému se zakoupená služba TravelMedik váže a za jedno její využití.

 

Asistenční zdravotní služba TravelMedik je konzultací zdravotního stavu pacienta, nenahrazuje zdravotní péči ani diagnostiku běžně hrazenou zdravotním pojištěním, nestanovuje léčebný plán a nenahrazuje akutní péči. Asistenční služba se také nevztahuje na události, které nastaly před odjezdem do zahraničí.