Bangkok, hlavní město Thajska

Ochutnejte pravou Asii! Navštivte thajskou metropoli Bangkok. Město, které je domovem více než 5 stovek chrámů. Pokud byste si měli vybrat pro návštěvu jen jeden, pak nesmíte minout Královský palác, který bývá nazýván také jako Velký Palác a byl místem, kde pobýval dlouhá léta thajský král. Dalšími chrámy, které doporučujeme vidět je Wat Phra Kaeo, chrám Wat Traimit s největší sochou sedícího Buddhy ze zlata nebo Wat Pho s ohromnou sochou ležícího Buddhy. Pokud chcete zažít trochu romantiky, pronajměte si loďku a projeďte se po řece Ča-Praja, navštivte barevné trhy nebo se svezte typickými thajskými tuk tuky.

 

Nenašli jste svou vysněnou letenku? Nezoufejte použijte náš jedinečný vyhledávač letenek na www.studentagency.cz. Stačí pár kliknutí a vyhledáme pro vás nejvhodnější letenku!

Nejlevnější letenky do Bangkoku

Jak si správně vybrat letenku do Bangkoku?

Chystáte se do města chrámů? Nemůžete se dočkat, až si budete užívat na nádherných plážích v Thajsku? Přemýšlíte, jak si vybrat tu nejvhodnější letenku do Bangkoku? Nelamte si zbytečně hlavu, vybrat si levnou letenku do Bangkoku není nic složitého. Nejdříve se zamyslete nad tím, co od letenky očekáváte. Chcete letět v pohodlí a se skvělým servisem nebo hledáte nejlevnější letenku. Budete cestovat na lehko jen s báglem nebo s sebou povezete velký kufr (odbavené zavazadlo). Očekáváte na palubě občerstvení nebo další služby? Případné dokupování služeb k původně levné letence může vaši cestu dost prodražit. Důležitou roli při hledání letenky do Bangkoku hraje také místo, kde budete přestupovat. Pokud si chcete cestu užít a chcete poznávat více měst na jednou, zařiďte si stop over třeba v Istanbulu nebo Dubaji. Tak už máte vše srovnané? Zadejte všechny informace do našeho unikátního vyhledávače akčních letenek a během pár vteřin srovnáme nabídky letenek více než 650 leteckých společností a připravíme vám nabídku na míru. Nemusíte vyhledávat nabídky na webech jednotlivých aerolinek, vše najdete jednoduše na našem webu.

Odkud do Bangkoku poletíte?

Z českých letišť si můžete pro cestu na do thajské metropole Bangkok vybrat pouze letiště Václava Havla v Praze. Z Prahy do Bangkoku aktuálně není možné využít přímý let a je nutné si vybrat letenku s přestupem například v Doha, Dubaji nebo třeba Istanbulu. Další variantou je rezervovat si letenky z Vídně do Bangkoku, letenky z Frankfurt nad Mohanem do Bangkoku, letenky z Berlína do Bangkoku nebo letenky z Mnichov do Bangkoku. V naší nabídce najdete letecká spojení ze všech evropských letišť, stačí si vybrat.

Jak letět do Bangkoku nejrychleji?

Nejrychlejší je samozřejmě využít přímý let, to ale není aktuálně tak jednoduché. Žádné z okolních letišť zatím přímé lety do Bangkoku nenabízí. Proto pokud si chcete cestu zkrátit, musíte si dát pozor zejména na délku přestupu. Pokud ale najdete akční letenku s dlouhým časem přestupu, nezoufejte, využijte čas a projdět si přestupní destinaci. Některé aerolinky nabízejí v místě přestupu zdarma krátké výlety s průvodcem a vy si tak můžete navíc prohlédnout přestupní destinaci a poznat její architekturu a kulturu. Vyrazit za poznáním můžete i na vlastní pěst, hlídejte si ale hodinky, ať vám návazný let neuletí.

Kde v Bangkoku přistanete?

  • Mezinárodní letiště Bangkok Don Mueang (DMK) – je jedním z nejstarší mezinárodních letišť na světě. Slouží převážně pro nízkonákladové aerolinky, které létají z/do Bangkoku a na vnitrostátní lety nebo lety v rámci Jihovýchodní Asie. Základnu na letišti má letecká společnost Air Asia.
    Z letiště se nejlépe dostanete místním autobusem, který vás doveze do všech populárních oblastí v okolí. Další možností je využít vlaková spojení. Vlakové nádraží najdete nedaleko terminálu 1 a 3. Cesta vlakem vám zabere přibližně jednu hodinu.

  • Letiště Bangkok Suvarnabhumi (BKK) – leží přibližně 30 kilometrů východně od centra města. Na letišti mají svou základnu aerolinky Thai Airways, Orient Thai International, PB Air, Tahi AirASia a Bangkok Airlines.
    Z letiště se do centra města dostanete nejrychleji vlakem City Line Train. Zastávku vlaku najdete přímo pod terminálem a cesta vám zabere přibližně 30 minut. Další možností je využít autobusy MHD nebo taxi.

Jakou si vybrat leteckou společnost?

Bangkok je v současné době uzavřen pro přímé lety z Evropy a vzhledem k pandemické situaci nejsou k dispozici žádné lety na toto letiště. V Thajsku je možné cestovat pouze na ostrov Phuket, zde absolvovat karanténu a až po jejím ukončení letět do dalších destinací. Oblíbenými aerolinkami, které obvykle létají do Bangkoku jsou Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines nebo Eva Air. Doba letu do Bangkoku vám s přestupem zabere přibližně 15 až 24 hodin. Výběr aerolinky záleží na vašich preferencích, proto si přečtěte více informací o aerolinkách v proklicích. Qatar Airways vám nabídne luxus 5* aerolinky, na palubě Emirates si budete užívat pohodlí a navíc získáte pojištění na COVID-19 zdarma, s Turkish Airlines letíte za příjemné ceny a s kvalitním servisem. 

Jak si koupit nejlevnější letenky do Bangkoku?

Nejlevnější letenku do Bangkoku si zakoupíte vždy online. Ceny letenek se pohybují okolo 13 až 15 tisíc korun. Pokud chcete koupit letenku opravdu levně, tak si můžete počkat na akční letenky, které se mohou pohybovat kolem 10 tisíc korun. Takto levné letenky jsou většinou na lety, které si kupujete s dostatečným předstihem. Last minute letenky jsou zpravidla dražší. Ceny letenek si můžete kdykoliv ověřit přes formulář na našem webu, který vám během pár vteřin srovná nabídky více než 650 leteckých společností podle zadaných parametrů. Pokud potřebujete s výběrem letenky poradit, můžete se obrátit na naše specialisty nebo nám napsat na e-mail letenky@studentagency.cz. S výběrem vám pomohou také prodejci na našich pobočkách v Praze, Brně a Ostravě nebo v rámci STUDENT AGENCY/RegioJet Pointů na více než 30 pobočkách po celé ČR.

 

Uleť si s akčními letenkami STUDENT AGENCY do Bangkoku. Letenky online a na pár kliknutí!