To je boží! Soutěž o letenky z Prahy do Athén.

Na 5 jednoduchých otázek můžete odpovídat v termínu 27. 8.  - 8. 9. 2019.
Vyhrává správná odpověď odeslaná jako 387. v pořadí. Vyhlášení vítěze proběhne v pondělí 9. 9. 2019.

Podrobnější informace a pravidla soutěže.

 

Vítězkou naší soutěže o letenky se stává Natálie Baborová. Gratulujeme!

 

Soutěž o letenky do Athén

 

➡ Akční letenky společnosti Aegean Airlines ⬅

 

AEGEAN AIRLINES
Aegean Airlines, člen Star Alliance, jsou největší řeckou leteckou společností založenou v roce 1987. Sídlí na letišti v Athénách, další základny má v Soluni, v Larnace nebo v Heraklionu.

Při udílení cen SKYTRAX 2019 World Airline Awards, získala společnost Aegean Airlines titul „Nejlepší regionální letecká společnost v Evropě“ a to již po desáté.

 

V současné době nabízí Aegean v rámci své sítě spojení do 122 mezinárodních destinací ve 44 zemích a současně nabízí spojení do celkem 33 destinací v rámci Řecka. To vše prostřednictvím jedné z nejmladších flotil v Evropě. V zimní sezóně jsou lety Praha - Athény operovány 5 - 7x týdně a Vídeň - Athény každý den.
Na palubě všech mezinárodních letů je podáváno vždy teplé jídlo a k dispozici je nabídka nealko nápojů, piva a vína.

 

Určitě doporučujeme při své návštěvě Řecka navštívit kláštery zvané Meteora, konkrétně Megálou Meteórou , Ayíou Nikoláou , Varlaám a Roussánou, oblíbený luxusní ostrov Santorini nebo snad všem známý ostrov Zakynthos. Pokud už vás nebude bavit lenošení na pláži, vypravte se za řekými božstvy - vystoupejte na bájnou horu Olymp. Za návštěvu určitě stojí nádherné pláže na největším ostrově v Egejském moři - Krétě.