Thajsko, země úsměvů

Leťte s námi do Thajska, užijte si nádherné pláže, pestrobarevný podmořský svět, ochutnejte lahodnou kuchyni.
V Bangkoku můžete navštívit nespočet chrámů, doporučujeme Velký palác a nechte se svézt tuk-tuky. Za přírodou a slony se vydejte na sever do Chiang Mai, nejlepší pláže a potápění najdete na Phi Phi nebo si zaleťte na nejnavštěvovanější a největší ostrov Thajska Phuket.

Náš TIP: i přesto, že Thajsko ještě neotevřelo plně své hranice pro turisty, můžete si užít podzim na v Thajsku díky programu Phuket Sandbox a Samui Plus. Letenky si můžete rezervovat na Phuket nebo na Samui.

 

Nenašli letenky podle svých představ? Nezoufejte použijte náš jedinečný vyhledávač letenek na www.studentagency.cz. Stačí pár kliknutí a vyhledáme pro vás nejvhodnější letenku!

 

Kde najdu aktuální vstupní podmínky do Thajska?

Thajsko postupně otevírá hranice pro turisty. Aktuálně je možný vstup na Phuket, od 1. října 2021 plánuje Thajsko otevření celé země. Před tím, než si rezervujete letenku, ověřte si aktuálně platné podmínky vstupu do země na na stránkách Ministerstva zahraničních věcí www.mzv.cz, stručné informace jsme pro vás také shrnuli také na našem webu www.kammuzu.cz.

Uleť si s akčními letenkami STUDENT AGENCY do Thajska. Letenky online a na pár kliknutí!