Zažijte Španělsko

Vydejte se objevovat krásy největší země Pyrenejského poloostrova. Láká vás pevninská část Španělska? Poté doporučujeme navštívit Barcelonu, kterou ocení nejen milovníci Gaudího architektury, ale také fotbaloví nadšenci, jelikož se v Barceloně nachází největší evropský fotbalový stadion Camp Lou, na němž hraje své domácí zápasy hraje FC Barcelona. Madrid, město, které neustále žije, je královským sídlem honosícím se paláci, parky, luxusními nákupními třídami a bohatým nočním životem. Na jihu země můžete navštívit historickými památkami protkanou Sevillu nebo přístavní Málagu, která leží na populárním Costa del Sol.

 

Pokud vás lákají ostrovy, můžeme doporučit Ibizu, na kterou se jezdí hlavně za zábavou, tancem a hudebními festivaly, nebo Mallorcu, která je právem přezdívána "Perla Španělska", jelikož dokáže nabídnout průzračné moře, kilometry pláží a nádhernou přírodu.

 

Tato krásná jihoevropská země nabízí mnohé, kupte levné letenky z naší nabídky, splňte si své cestovatelské sny a zažijte Španělsko!

 

Španělsko_2024_730x220